Neděle s kartami Kočka, make-up a Charm Blog Mascot, Vol. 637

Záložky se líbilo jeho vánoční stromky plné a svěží … a teď, když o tom přemýšlím, byly typicky tvarovány jako on, s velmi kulatým, robustním dnem.

Vždy trval na tom, že by byl ten, kdo si vybere strom pro dům, a myslím si, že jeho seznam kritérií pro přijatelné stromy zahrnovaly, aby se větve dostaly dostatečně nízké, aby se skryli pod tím, že by mohl spustit plížit útok a SWAT Vaše kotníky.

REKLAMA

Je to rok a polovina, protože záložky překročily rainbow most a já jsem držel na jeho punčochu. V letošním roce jsem to znovu dal, a přestože fyzicky nemůže být se mnou na Vánoce, stále dostane snítka čerstvého katnipu.

Rosie byla také nadšená na nadcházející dovolenou. Kočky jsou vtipné … také rád schovává pod stromem, ale myslím, že je to mnohem více odvíjeného zážitku pro ni než to bylo pro karty. Ona bude zírat na větve zasněně, spíše než hmoty sundal na vaše nohy, jak budete chodit.

Jsem ohromen, že se ještě nesnaží vylézt na skutečný strom, protože všechno, co chce dělat, když jdeme ven, je stoupat stromy.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Teď, když jsem to řekl, že jsem nahlas řekl, myslím, že mohu skončit litovat. Kolik chceš vsadit, že strom se brzy zabývají?

Je to velmi rosie Vánoce

Dneska šla venku na sobě velmi slavnostní stříbrný límec s odpovídající stříbrný klobouk. Její styl je obvykle o něco nižší než karty. Myslím, že si užívá svého času v zástrčce, a ano, zatímco jsme tam byli venku vylezla na strom. ?

REKLAMA

Teď sedí na mém klíně nejlépe, mnul si tváře proti svému vzlému a vzhlédli na mě Oh-tak sladce … Myslím, že je to proto, že chce pokušení zachází s Vánocemi, a to je její způsob, jak nechat Santa vědět, že je to velmi Dobrá kočka letos. ?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen