Make-up, stejně jako odvolání blog pondělí hlasování, sv. 496

Potěšen pondělí!

Takže … Jaký je pondělní průzkum?

Není to právě průzkum. Je to mnohem více pravidelně se vyvíjejícím (devolní?), Poněkud náhodný seznam obav, které jsem dal návštěvníkům každou pondělí ráno za posledních 10 let. (Je to jako kickstart pro váš mozek.) Vždycky jsem si potěšil čtení vašich odpovědí v komentáři, stejně jako doufám, že si budete mít radost ze čtení dolu.

1. Co jste dnes ráno jedli na snídani?

Dvě zmrazené vafle se smetanovým arašídovým máslem (ne křupavými), stejně jako rozinky nahoře.

Neměl jsem to v měsících, ale všechno jsem jedl čas, kdy jsem očekával s Connorem. Druhý den jsem dostal extrémní touhu, takže jsem věřil, že jsem zpátky na mražených vaflých vlaku.

REKLAMA

2. Vaše preferovaná dětská televizní televize se vrátí v den?

Upřímně řečeno, uděláš mě jen jeden? Protože to je krutý. Televize byla neplacená hlídačka mládeže let. Užili jsme si spoustu televize. Omezený čas obrazovky nebylo v mé rodině nic.

To řekl, že se mi líbí elektrická společnost. Stejně jako Wizardův svět. stejně jako JEM. stejně jako SMURF, stejně jako Voltron.

3. Co je to první slovo, které se nyní týká myšlenky.

Guacamole!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

4. Kdo byl první osobou, na kterou jste kdy měli zamilovanost?

Mladík jménem Brian v mé první třídě. Dokonce jsem se skládal dolů “Líbí se mi Brian” na postele, protože jsem do něj byl soooo. Lol! Moje máma to objevila stejně dobře, jak se nemohla zkontrolovat své psaní, takže mě držela. “Kdo je tento chlapec? Jaké je jeho jméno?” Stejně jako jsem právě jsem byl vyděšený, stejně jako neřekl jí. Takže ona stejně jako můj táta udělal detektivní práci! Dali na své detektivní čepice, stejně jako šel s výpisem mladých lidí v mé první třídě třídy, snažil se najít všechny kousky dětí, jejichž jména začala s “B.” Eventually, they came upon a kid named Brandon, as well as then they were like, “Do you like Brandon? Do you have a crush on Brandon?” trochu škádlí mě – pochopíte přesně, jak se rodiče často dělají – stejně jako já, být neuvěřitelně citlivý, stejně jako všichni, nerozuměli přesně, jak říct: “Prosím, přestaň mě škádlit. Nelíbí se mi to. ” I just wished to hide in my space as well as cry, since I was embarrassed as well as confused about my feelings for Brian, so I said, “Yes.”

And to this day they still believe I liked some dude named Brandon.

5. What’s worse — losing your makeup bag on a trip, or losing your luggage?

Both would be relatively terrible, however losing my luggage would be waaaaay worse…because I can quite much restock a makeup bag from scratch with my eyes closed.

Šťastné pondělí

Dobré ráno příteli! I’m glad you might stop by this morning. I hope all is going well. It’s great to see you.

REKLAMA

Oh, assumption who lastly got a new couch!!!!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen