Co jsem použil středu, sv. 12: Jiskřivá fialová vložka, stejně jako zábava s matným, stejně jako Dewy dokončení

Chápu, že jsem se zeptal (Oh, 10 nebo 12 krát), ale chceš nosit pulzující oční make-up? Stejně jako v poslední době? V poslední době jsem byl docela dobrodružný s barvou. mnohem víc, než jsem byl v letech. Nejméně dva nebo tři. I Dunno … Šel jsem s loooongem, když jsem si přál nosit na oči, byl hnědý stín, stejně jako to bylo zábavné svým vlastním způsobem … ale znovu se mi líbí s barvou. Je čas.

(Zajímalo by mě, že všichni jdou s hnědou stínovou fází, když v jejich životě ?? hmm …).

REKLAMA

Každopádně, pro poslední pár “to, co jsem použil ve středu,” šel jsem full-on pestré, nicméně dnes … Dívka, prostě jsem nebyl v náladě, aby se velmi mísit velmi moc (to se stane), takže jsem trochu podváděl Jiskřivá fialová vložka na mých řasových liniích, stejně jako taupe / bronzová / hnědá víčka.

Fialová vložka, zvláště jasná, stejně jako jiskřivě jako ten, který používám (je to mac návrhářka fialová, úžasně jasná, stejně jako jiskřivá fialová vložka, která trvale trvale na lasových liniích), poskytuje spoustu bang pro vaše záda z hlediska úsilí. Vypadáš, že jste se snažili opravdu tvrdě, ale víš, je to jen fialová oční linky.

Šel jsem “Stash Shipping” pro tento pohled, který je vždy zajímavý, protože je to jako kopání pro trikový odvolání kořist / pirát poklad pro věci, které za chvíli neviděli světlo dne.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Měl jsem tuto fotku v mé mysli matné víčka s jiskřinou fialovou vložkou, orosenou kůží, stejně jako matné neutrální rty, protože jsem si přál hrát s dokončením, stejně jako barva, takže jsem popadl Mac konstruktivistické barvy hrnce (který jsem využil jako oční stíny BASE), stejně jako přesýglující Infinity eyezová paleta, která jsem vždycky přemýšlel o podradě, stejně jako Chanel Malice červenat, protože LK stejně jako já mluvil o tom v komentářích minulý týden, stejně jako já nosit ji.

Oh, zlobu … se sešel stejně dobře, jak se cítí tak dobře!

Ve směsi jsou také některé nové dohody s make-upem produkty – nové Marc Jacobs Coconut dohodu se základním primerem, spolu s nadací, stejně jako korektory z nové linie nazvané Stellar. Jsou to linie se všemi základními barvami pro ženy uprostřed spektra stínu. Používám vynikající nekonečné základy v S05, což je světelné médium se žlutými podtóny, stejně jako nekonečným korektorem v S03 (Světlo / médium, stejně jako žluté) na mém pod-očí.

Pokud jde o stínové zápasy, tak jsem potěšen. Hodně času na získání základů, stejně jako korektory, které pracují pro mě, požadavkem, s mnohem více žlutou v nich, stejně jako i stále je musím trochu modifikovat, nicméně je to toto místo.

REKLAMA

Stále je musím otestovat na dobu opotřebení v příštích několika dnech, takže se vrátím k ya.

Produkty ve směsi

Oči: MAC konstruktivistická laková hrnec (základní hadicová základna), přesýpací hodiny Modernistické oční stíny kombinace v nekonečnu (víka, stejně jako dolní lashová linie), becca opál třpytící kožní pleť (vnitřní roh vrchol), MAC v extrémní dimenze voda odolná řasenka (řasy), MAC Studio obočí Sculpt stejně jako výhoda připravené nastavit obočí (obočí)

Leží: Přesýpací hodiny zářivé bronzové bronzer (lícní kostí), Chanel Malice červenat (na jablkách), Kevyn Aucion Sandlelight Nebeský kapalina osvětlení (zvýrazňovač)

Tvář: Marc Jacobs nedetekovatelná undetectable Undercover Dokonalí kokosová dohoda s primerem (základem), vynikajícím nekonečným základem v S05 (Foundation), vynikající nekonečné korektory v S03 (pod očima), NARS Světlo odrážející lisované nastavení prášku (nastavit mé neohorové korektory) , MAC mineralizuje skinfinish přirozený v střední zlato (na čelo, po stranách nosu, stejně jako kolem úst, stejně jako brada)

Rty: Mac Velvet Teddy Matte Rtěnka

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen