Replica Pláž Walk Parfémy, Maison Martin Margiela: vůně slané vody, stejně jako nádherná flexibilita

Jsem stále naštvaný jako pro ya, byredo cikánská voda, ale jste dočasně uzurpli replikou pláž chůze.

Přinejmenším na léto.

REKLAMA

Jestli chůze podél pláže může ve tvaru ve sklenici, jar by odráží jako Maison Marin Margiela Replica Beach Walk.

OK, jo … to neudělalo celé smysl smysl, ale pochopíte, co tím myslím. Je to světlo, Beachy i Breezy, stejně jako pláž Bobbi Brown, ale poněkud sladší (a bez poznámek SunScreen, které si opravdu nevadí, protože mi to připomíná pláž).

A nemáte rádi starý láhev láhev s texturou (je to 100% bavlna)?

Oficiálně, Replica Beach Walk má poznámky Bergamot, růžový pepř, citron, ylang-ylang, kokosové mléko, heliotrop, pižmo, cedr, stejně jako benzoin (který je porovnán s lehkým kafrem). Je označována jako čistá, hluboká stejně jako blažená.

Neoficiálně to voní jako vaše preferovaná relaxační partnerská mikina (jeden chybějící tlačítko), písek mezi prsty, ukradené polibky pod promenádou, slanou vodou ve vašich vlasech, stejně jako teen sny o neomezených letních dnech stejně jako noci.

Obvykle dělám jeden Spritz na mém zápěstí, stejně jako jeden na krku velmi první věc ráno, stejně jako vůně přetrvávající až do večera.

3,4-oz. Láhev spreji toaletu Eau de Toaltwork Právě je zde 125 USD, nicméně je zde také roztomilá 0,34-oz. Rollerball za 25 dolarů. Poskytněte mu Sniffovi jeden z těchto dnů na Sephora. Je to také nabídnuta online.

REKLAMA

Už jste byl v letošním roce na pláži? Ještě jsem však brzy … brzy …

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen