Sýmy a sláva Spravedlivé máslo: Přesné stejné máslo, mnohem lepší náklady

Mýdlo a sláva (nyní) $ 15 Spravedlivý máslo
Jste to vpravo, SOAP & GLORY!

Ve věku, kdy tak spousta odvolacích značek účtuje mnohem více pro méně produkt, mýdlo a sláva vzoru skutečně minimalizoval cenu.

REKLAMA

Jo, to je pravda! Dělají to mnohem více nákladově efektivnější dostat své tělové máslo.

Využívali k poplatku 22 USD za 10.1-oz. Vana spravedlivého másla tělo hydratační krém, jejich epizicky hydratační těžký-hitter, nicméně teď je to 15 dolarů! – stejně jako bych nemohla být mnohem více nadšeni.

Našel jsem to poslední vánoce, stejně jako vlastně využíval svou vanu veškerou metodu až do poslední kapky.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ne, pro skutečné. Jednoho dne jsem byl ve své sprchové místnosti, jen ze sprchy, stejně jako nahý jako den, kdy jsem se narodil, stejně jako jsem běžel prsty kolem vnitřku vany, abych získal každý poslední pokles. Tato věc je opravdová nabídka, pokud máte aligátorovou pokožku jako moi. Je to neuvěřitelně hydratační, stejně jako nezanechává frustrující zbytek.

Zřejmě nejsem jediný, kdo má rád toto načechrané tělové máslo. Podle SOAP & GLORY, vana spravedlivého másla je nabízena každých 20 sekund po celém světě.

To je lotta buttah, baby! (4 320 za den)

REKLAMA

Skládá se z glycerinu, kakaa, stejně jako kakoanutového oleje, stejně jako kakoanutového oleje (fantastický hovor pro “kokos”), aby se zamkla ve vlhkosti, stejně jako voní božské. Je to jako lotion-y verzi mé preferované vůně Chanel Coco Mademoiselle, i když jsem slyšel s vinnou révou (také pochopil jako komentáře právě tady na MBB, lol!), Že rovněž voní jako přerušená stará škola Dior Slečna Cherie .

A teď je to 15 dolarů! Myslím, vážně, kdo to dělá? Nemůžu ani mít na paměti, že naposledy se odvolávaná značka udělala jeden z jejich nejlepších produktů mnohem více cenově dostupnější. Klobouky od vás, SOAP & GLORY. Jsem váš nový fanoušek # 1.

Soap & Glory je spravedlivý máslo, $ 15

Ingredience
Aqua (voda), butyrospermum Parkii (Shea) máslo, glycerin, cetearylalkohol, glyceryl stearát, theobroma caCao (kakaový) máslo máslo, kokosový máslo, kokosový nucifera (kokos) olej, rosa moschata semenný olej, pEG-100 stearát, dimethicone, parfum (vůně) ), Fenoxyethanol, kapylylylglykol, dipropylenglykol, karbomer, hexylovábročina, ethylhexylglycerin, tokoferyl acetát, hydroxyethylcelulóza, limonen, butylfenylmethylpropionální, hydroxid draselný, hydroxid draselný, tetrasodium, geraniol, glyceryl akrylátový / akrylový kopolymer, aloe Barbadensis listová šťáva prášek, alfa-izomethyl ionon, citrální, ascorbyl palmitát

Cena: $ 15 (sníženo z 22 USD)
Dostupnost: Nabídnutina nyní na mýdlových a slávách, stejně jako na internetu pouze na Skinstore.com, beauty.com stejně jako lékárna
Make-up, stejně jako odvolací blog Hodnocení: A-to-the-freaking-plus (A +)