Jak typicky nosíte full-on glam instagram-stylu make-upu?

Zpět, když jsem použil k opotřebení všech. . Věci.
Po celou dobu? Několikrát týdně? jednou za uherský měsíc? Nikdy?

Myslím, že full-on glam je fáze. Vím, že jsem prošel to … opakovaně. Myslím, že prakticky každý, kdo rád make-up prochází fází glaamu. Je to jako chtít poníka …

REKLAMA

Naposledy jsem prošel (který byl pravděpodobně 2015), full-on glamn-ness byl tak hardcore, že jsem měl na sobě spoustu make-upu. Dělal jsem všechno. . Kroky. také.

Dokonce jsem dělal obočí, kde bych je naplnil dvěma odstíny práškového prášku, pak použijte tužku, pak je vyřezávejte s korektorem a naznačuji všechno, co bylo extrémní.

Sotva jsem vyšel na světě bez jakéhokoliv make-upu. Ve skutečnosti si vzpomínám, že půjdu do Medepa s mými kamarády Jen a Cindy a dostat masáž při nošení plné tváře make-up přes celou věc. Naposledy jsem byl to hlavní.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

To nemusí nutně udělat tunou smysl … Ale kdo se stará? Byla to fáze. To se mi líbilo.

Je to zábava! Miluji vidění dívek a mužů v plném glama, protože jsem jen v úžasu o umění a kreativitě, ale víte, že to neudělám, nemůžu to udělat po celou dobu … V současné době nejsem v této fázi . Myslím, že na jednom okamžiku jsem viděl nonstop YouTube tutoriály a dostal jsem to do hlavy, že všichni všichni přes opotřebovává tolik make-upu. Cítil jsem se, že mé make-up dovednosti byly v té době v té době v jejich nejlepší, ale přinejmenším prozatím, full-on glam se zde neděje.

Je to horká sekunda, protože jsem měl na sobě full-on glam instagram-stylu make-upu. Zřídkakdy to dělám teď, ale tam byl čas … Určitě se cítím, že jsem ztratil krok z hlediska mé make-up hry, protože jsem přestal tlačit obálku tolik, takže musím trénovat trochu víc, ale já Nejlepší můžu s časem, kdy mám.

Bezpochyby však – dělat všechny kontury, bronzing, vrstvení, všechno – tlačí vaše dovednosti. Je to jen velmi časově náročné, a nejsem v optimálním místě, abych to udělal velmi obvykle nejlepší.

REKLAMA

A co ty? Jak typicky nosíte full-on glam instagram-stylu make-upu?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen