Kombinace Mac Women Danger Danger Taker

by měly mít šanci?
Hocus-Pocus? Powersurge! Presto Change-O ?? Honeylust! Alakazam Satin Taupe stejně jako Woodwinked Taky!

Síla Grayskull, mám moc. ?

REKLAMA

Pokud porozumíte této zaklínání (a já!), Jste s největší pravděpodobností Mac Gal nebo Guy, stejně jako kdybyste, pak je to v pořádku, aby se trochu vytrhl (jdeme, budu čekat), od Mac Do dlouhodobé linie spustil tři nové palety MAC žen. Stejně tak obnovují šest, který představil v loňském roce.

Takže jo, teď je můžete dostat kdykoliv budete chtít. Jsou to 39,50 dolarů, stejně jako nabízené na internetu, stejně jako na “Vybrat” Mac Stores, což je kód MAC pro “Lepší telefonní hovor, aby vaše regionální pult zkontrolovalo první.”

Tenhle je nebezpečí, stejně jako riffy na některých MAC dlouhodobých barvách, které se mi líbilo. Stejně jako, šéfování to vypadá trochu jako dřevowinked, vybavený vypadá trochu jako honeyust, stejně jako riskantní společnost je jako mnohem více jiskřivější verzi saténové taupe. Celá věc mluvila s mým duchem, když jsem ho poprvé otevřel, takže jsem okamžitě předpokládal, že bych s tím měl skvělý čas.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

A já jsem udělal … většinou.

Ahhh!
MAC NEBEZPEČÍ PŘIPOJENÍ NA MY CÍLŮ, METROPOLITAN DECAY PALIVA LIPGLSH na mých rtech, stejně jako Nars Kingpin, stejně jako bzučení červenat na tvářích.
Yup, stále mac nc42.

Použil jsem to pro první čas včera, stejně jako začnu tím, že uvádíme, že stíny sebou sebere krásně. To je jisté. Jsou směšně, šokující měkké, stejně jako já nemohu věřit přesně, jak rychle se sbíhají po mém kůži, nicméně řešit s pánvemi opatrně, protože pochybný poke s nehty nebo čistým je jistě, že způsobí zub zubu.

Hřebíky: Chanel Verde Pastello
O měkkosti, ačkoli … může být důvod, proč jsem běžel do nějakého potíže s touto paletou.

No, možná ne potíže. mnohem více jako překážky? – Stejně jako v mnoha malých práškových bitech kolem místa, A.K.A. Fallout. ? Když jsem mi vrazil na mou kartáče oční stíny přes pánve, to se stalo …

Trochu chaotický, že? To skončí kolem vaší dohody, pokud se vám nepamatujete, že klepnete na kartáč.

SHIMMERS jsou také opravdu lesklé. Stisknou limity toho, co jsem pohodlně používat na víčkách. S největší pravděpodobností nemohli říct z celé místnosti, ale cítím se, že moje víčka vypadají těžší stejně jako starší, když je nosím (i když uznávám, že se v současné době cítím trochu dotekem o mých jemných linkách).

Používám naprosto volný výlet (matný růžový mauve) v mém záhybu, šéfování (teplý bronz), stejně jako nebezpečně stylový (olivová hnědá) na mých víkách, zcela spotřebovaný (matný béžový) na mém obočí kosti, as well as completely Fierce (a shimmery coral) in the inner corner.
For real, though, who’s gonna be THIS close to your eyeballs unless you’re making out with them? as well as in that case, they’ll most likely have their eyes closed.

Anyway, my point is that the shimmers are borderline frosty, which might be an issue…depending on exactly how you look at it.

So, I believed I’d autumn immediately in like with this combination since of the color combo, as well as I do like exactly how soft the shadows are, however I believe this will take a couple much more looks to make a final call. I certainly like the colors sufficient to do that.

Pretty great wear time too. When I inspected after I’d had it on for practically eight hours, it still looked fresh, so that’s a great thing. I just utilized it with the routine MAC Prep + Prime 24-Hour prolong Eye Base.

REKLAMA

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

P.S. TGIF!!!! pleased St. Patrick’s Day…Eve! ??? Is eco-friendly beer in your future this weekend?