Vyhřete nějaké světlo na nové metropolitní rozpadu 24/7 Velvet glide-on oční tužky v kultování, lákání, svěží, minx stejně jako plushie

nový $ 20 metropolitní rozpadu 24/7 samet glide-on oční tužky v kult , Lákání, svěží, minx stejně jako plushie
Váš Kitty synovec je shedding jako blázen!

Kdo, já?
K tomu dochází každé léto. Vlasy – je to všude! Nemůžu to udělat. Je to na mém oblečení, na tváři, v mých nozder, na mých rtech, stejně jako to může nebo nemusí být v mém bříško.

REKLAMA

Tužky mají barel odpovídající stínu, stejně jako matné gunmetální akcenty na čepici i základně.
Když už mluvíme o odstraňování … Tyto nové $ 20 metropolitní rozpad 24/7 Velvet Glide-on Eye tužky se hodně vrhlo.

Zleva: kult, návnada, svěží, minx stejně jako plushie
Během několika minut od použití jakéhokoliv typu těchto pěti (je zde také černý stín, černý samet, dříve uvolněný, stejně jako zde není znázorněno) intenzivně pigmentované vložky na mých řas a / nebo vodních linkách, když sušili, bitové skvrny Stejně jako skvrny se objevují pod očima, na nose, na tvářích, bradě, stejně jako horní ret.

Že ISH je v mém grilu!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Zleva: kult, návnada, svěží, minx stejně jako plushie
Tyto sametové bratranci, které jsou odolné vůči vodě, které jsou odolné vůči vodě, které jsou odolné vůči vodě, které jsou odolné vůči vodě, stejně jako paraben, mají měkkou, práškovou konstrukci, stejně jako matný povrch vyvinutý pro produkci Smokey, rozmazaný Velmi smíšené oko vypadá sans drama. #smokeyeyetillidie.

Můžete si vzpomenout na původní smokey 24/7 sametový stín, černý samet, který přišel venku. Pět nových odstínů tady – kult (lesní zelená), návnada (gunmetální šedá), bohatá (káva hnědá), minx (safírová modrá), stejně jako plushie (hluboký lilek) – jsou jako její sassy sestry. Jsou to 20 dolarů, stejně jako nové členy dlouhodobé linie.

Vzorník ve směru hodinových ručiček z fialového odstínu v levé dolní vlevo: plushie, kult, návnada, bohatý i minx

Opravdu jsem si přál, aby se jim to líbilo, protože víš, smokey oči. Směsíci, stejně jako bez námahy v několika škůdci, produkují to měkký, smokeý gradientový dopad, který jsem vždycky po, kde velmi intenzivní barva v lash linii mizely do delikátního, sotva-tam volno (mohu haz?!) .

Ale výlet.

Oh, výlet …

Řídí mě Cray! Nevýhodně, vločky skončí v mých očích, což je začíná trhání, stejně jako pak El Hub se na mě dívá jako vyděšená karibu připravená pro hlavu do kopců, protože se bojí, bodám ho s nožem másla. “Ach, kecy,” on mewls. “Je to tobě znovu!? Žádné emocionální spouštěče! ”

Ne, ještě to není čas. Jsou to tyto vložky. Nezapomněl jsem z metody, která využila “EM, i když opravdu chci.

Pokud jsou vaše oči méně citlivé než moje, máte štěstí, protože mám rád barvy, stejně jako textury.

Cena: 20 dolarů
Dostupnost: Nyní nabízeno v dlouhodobé linii na metropolitní rozpadu čítače na Sephora, Ulta, stejně jako Vyberte si obchody Macy, stejně jako online
Make-up stejně jako kouzlo blogu Hodnocení: C + (intenzivně pigmentovaný s vynikající texturou, nicméně odlupování. Oh, Noes!)

Netflix Grultony.

Já jsem o Sezónu 2 Orange je nový černý tento týden. Viděl jsem to každou noc, celý týden dlouho.

To mi nasávalo … Bylo to jako překážka na bravo pravé ženy v domácnosti Marathon na pomalé neděli odpoledne, nebo, já Dunno, začínám očního vzhledu, stejně jako uvědomění, “Svatý kecy! Opravdu jsem strávil 45 minut míchání čtyři odstíny do záhybu …? V tomto bodě může také pokračovat! ”

Oranžová je nová černá. Vidíte to? Právě jsem dokončil epizodu, kde zjistíme příběh za Christopher, Lorna’s Fiancí.

REKLAMA

Ten závoj, i když?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen