LipGlossing jako je to 1999

Ruby Princess
Je to pro mě vtipné, když všechny “90s make-up dostane dohromady do jedné kategorie. Stejně jako pro rty je to ’90s matný rty pohled, stejně jako důvěřovat své homegirl, když uvádí, že každý nenosí matné rty po celou desetiletí “90. let.

(No, hodně lidí, nicméně ne každý.)

REKLAMA

Stejně tak měl různé sub-éry, stejně jako pozdní ’90. let – cca 1997-1998 – když všichni (alespoň všichni jsem pochopil, kdo používal make-up) používal tmavou, nepopirovanou lisovou vložku, mrazicí stříbrná rtěnka, stejně jako odstranění lipglosu.

Pak jste měl 1999, 2000 i 2001, kdy to bylo všechno o lesklém, mrazivém rtech, což mi připomíná … Pamatujte si, kdy všichni stejně jako jejich máma přinese trubku Mac Oystergirl?

Jo, chápete, co se děje.

Dostávám se, že ’99 vibrace tak obtížné od těchto nelepivých Mac Grand Illusion lesklý tekutý likvidní rty barevné lipglosses, které jsou $ 21 každý stejně jako HELLA pigmentovaný.

Goldieloxxed (tento stín mi připomíná ampouh mac nymfetu)
Je to jen Candy!
Zkazit se
Tančit celou noc
Ach, berou mě zpět … Zvláště je to jen Candy! Připomíná mi z mého počátku 20s, když jsem otřásl Mac Luchee Luxe do klubu DA.

REKLAMA

Da Club … Oh, můj gosh, cítím se tak směšně říkat. Jako, kdy se dostanete do tohoto bodu, kde jste jen hluk hloupý s využitím slangu? Nevysáhl se přes noc … je to pomalý kůlní věc, ha ha.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen