Jeden měsíc do Vánoc!

Zaškrtněte tock, je to oficiálně jen jeden měsíc až do Vánoc. 30 Více dní do konce (nebo začátku?) Nakupování. Jsem rád, že jsem vlastně začal své vánoční nákupy! Šel jsem do William-Sonoma, když měli 20% slevu na přátele a rodinnou akci a koupili pár věcí, z nichž jeden byl tento:

Zbytek nemůžu říct, protože někteří lidé si tento blog přečetli.

Tento týden jsem také poslal svůj první vánoční přání – nemám mnoho pošty, díky dobrotě. Mám představu o tom, co dostávám do skoro každého na mém seznamu – tak bude jen otázkou nákupu položek.

A trochu mimo téma, ale podívejte se, co jsem viděl:

Obrázek s laskavým svolením SmartCanucks.ca
Dlouho očekávané vaše body Událost u nakupujících droga Mart! Poskytnuto, není to super strávit vaši bodovou událost, ale je to lepší než nic. Pouze v sobotu bude 95 000 optimálních bodů v hodnotě 200 dolarů namísto $ 170 a 50 000 bodů stojí 100 000 dolarů místo $ 85. Budu vykoupit za 2000 dolarů v sobotu.

A co ty, začal jsi nakupovat? Myslím, že s černým pátkem přichází, bude to oficiální začátek vánoční nákupy šílenství.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Strávit své body víkend na SDM! : D Tato událost se však vztahuje pouze na Top 2 bodové úrovně: I když jsem vyčerpal všechny mé optimální body v posledním akci vykoupení v listopadu, …
11. února 2016 ‘Beauty ”

Dosáhl jsem optimálním odměn špičkám dělal! To nebyl malý úkol, který mu dal mé no-buy. Pro ty, kteří nejsou …
8. října 2015 ‘Beauty ”

Optimální body vykoupení extravaganza! Vzhledem k tomu, že všichni vysílá svůj černý pátek kořist, myslel jsem, že bych poslal mé optimální body strávit vaše body kořist! Já jsem šel do nakupujících droga Mart (SDM) ozbrojený nákupním seznamem, pojďme vidět, jak dobře jsem se držel plánu: Za prvé, skončil jsem vykoupení za $ 300 v hodnotě …
29. listopadu 2015 ‘Beauty “