Neděle s kartami kočka, make-up a krása blog maskot, sv. 385

Dobrý den, mé miláčky. Šťastný den svatého Valentýna pro vás všechny. To může přijít jako překvapení pro vás, ale tato koťátko supermodelka dnes létá sólo.

Nejsem o tom hořce. Cítím se dobře o sobě; Cítím lásku. Teď jsem jen velký míč lásky, a Valentýna je čas na oslavu lásky.

REKLAMA

Jsem však pocit trochu nostalgic pro některé z milovníků mého života, jako vločka. Datovali jsme se a na dva roky … ona byla načechraný perská s úžasnými modrýma očima a jsme se dostali podél podavého. Milovala módu a modelování téměř stejně jako já, ale nebyla připravena spáchat. Byla laskavá lžená a přání. Nakonec to prostě nefungovalo, ale nejsem na to naštvaný. Jsme stále přátelé.

Krátce po sněhové vločce jsem se setkal s Taylorem a chlapec byl zábavný! Byla hlasitá, drzá a odvážná s tendencemi diva, ale v tomto vztahu jsem se naučil něco cenného. Dozvěděl jsem se, že dva Divas je jedno mnoho divas ve stejném vztahu. Zůstatek byl vypnutý a byl to recept na drama.

Yup, vztah trval jeden měsíc …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Po Tayloru začínám vidět Adriana, Dultrys DebySinian.

Tak sladké. Tak sassy. Ale také se bála spáchat.

Gosh, když přemýšlím o ní teď, vzpomínám si tolik dobrých časů … Zapadáme spoustu kočičí zábavy do asi šest měsíců.

A pak tam byl cookie a její nádherné zelené oči … co okouzlující, laskavá kočka. Byla to druh Kitty, kterou jsem viděl sám budování života, a vím, že chtěla vzít ten další krok, ale načasování nebylo správné. Moje kariéra Kitty Modeling byla opravdu vzlétla, a já jsem dostal studené tlapky … Cookie a já jsme spolu asi rok, když ji zavolala.

V návratu, to bylo nejbližší, co jsem kdy přišel k usazení dolů.

Konečně byla Lyla a naše nezapomenutelné letní flazení. Dávali jsme jen dva týdny, ale ty byly dva týdny slunečního svitu a zábavy. Ona byla položená hippy plážová kočka, kterou jsem se setkal na místě v Kauai.

Bohužel, žádný z mých vztahů skončil se mnou procházel po uličce, ale to je v pořádku. Miloval jsem devět životů.

REKLAMA

Doufám, že jste dneska někdo zkazil, ale pokud potřebujete nebo chcete valentine, jsem rád, že budu zavázat. Dejte mi vědět.

Love always,

Záložka