Bite Beauty Multiisticks: monochromatická úžina pro vaše víčka, rty a tváře

nové kousnutí krásy multisticks (každý 24 dolarů)
Ruka na mém srdci, mé obruče a mé vysoké vlasy – dnes je den, kdy vážně vážně, y’all. Budu nastavit Nutella Jar a zavázat se vrátit do tvaru.

Budu také dělat svou úroveň, která je nejlepší ignorovat skutečnost, že pokaždé, když vidím jeden z těchto 24 dolarů bite beauty multisticks … chci do toho do toho, jako je to twinkie.

REKLAMA

Na papíře můžete zcela jíst tyto víceúčelové make-up tyčinky pro oči, tváře a rty, protože stejně jako všichni kousnutí produkty krásy, jsou vyrobeny s potravinářskými složkami, ale já jsem to ještě nezkusil … ale nikdy nevíte. Pravděpodobně budu. Předtím jsem olízl rtěnku v snaze o make-up zvědavost, haha!

Takže, jo, můžete to jíst, pokud jste chtěli (což je hezké vědět, myslím), ale nevím, jestli jsem kdy chtěl nosit krémovou červenohnědou hnědou jako mandlí na mých očích, rty a Moje tváře zároveň … Vypadá to, že by to bylo trochu moc, že? Jako vole na sobě jeden příliš mnoho zlatých řetězců?

Ale noooooo! Z nějakého důvodu, že monochromatický vzhled – nosit odpovídající oční stíny, červenat a rtěnku, která je to, co jsou určeny pro – pracuje s těmito multistotkami, protože …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Mají bezchybný povrch. Je to satiny, takže odrážejí dotek světla, což z nich dělá očí, ale nejsou lesklé nebo “redakční” v tom, že vypadají jako něco, co byste viděli pouze na modelech dráhy nebo v časopisech.

Jsou to dokonalá rovnováha mezi krémem a práškem, a když poprvé aplikujete jeden k obličeji (můžete použít buď prsty nebo štětec), cítí se jako hedvábný, snadný smetanový krém.
Ale v průběhu asi pěti minut se vyschnou na pokutu, téměř nepostřehnutelný prášek. Je to dost času na smíchu a hrát, což je úžasné, protože pokud uděláte nějaké chyby, máte čas správně.

Poslední dlouhou dobu pro produkt krém-k-prášku. Dostávám asi šest hodin na mých očích (ale vidím trochu mřížky po asi 45 minutách, ať už je nosím s primerem, ale není to velký problém), asi pět hodin na tvářích a čtyři hodiny na mých rtech.

Barvy jsou čistá purr-fective. Myslím … Někteří z nich vypadají pasti ve vzorníkech, vím, zejména ty s načervenalými tóny, ale naprosto pracují, a ne jen jako červenat nebo rtěnky, ale jako oční stíny.

Musím přiznat, že jsem byl skeptický o celé monochromatické věci, dokud jsem nedal mandle (načervenalý hnědý odstín, který mám na sobě v těchto fotkách) na mých víkách, rtech a tvářích …

Odtrhne mě! Myslím, že je to krásné a nositelné.

Nebyl bych překvapen, kdyby týmy kousnutí krásy Bad- @ SSES neúnavně vyléčila tyto barvy znovu a znovu, protože všichni vypadají účelné dobře-koncipované, ne jako by je někdo učinil především pro vaše oči nebo rty a pak zacházeli s tím, jak se ” D podívejte se na tváře jako následující.

Na sobě mandle na mých očích, tvářích a rtech
Na sobě mandlí … a uvažuje o nutely

REKLAMA

Nemůžu chválit tyto nádherné tyčinky dost. Mohl byste na mysli, že bys na tvé make-up napůl vzhůru a stále vypadat, že jste se snažili (obrovské plus pro mě v těchto dnech, lol!).

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen