Vyznání odvolacího blogu Writer Identifikace

Shaeee! ještě jeden identifikovat příspěvek. Jistě, aby jejich metodu kolem blogosféry. Mám ráda, že je čtením, protože přidávají jiný rozměr na jinak singulární focus blog téma (být to krása, móda, vaření atd.) – Stejně jako víme, každý je multi-fasceted. Díky Bree, stejně jako styledwithjoy pro Značení mě na tohle.

1. Kdy jste začal svůj blog?
10. ledna 2015, tak před více než 2 měsíci.

2. Proč jste začal blog?
Několik důvodů: nalévání mých dobrých přátel s ohledem na to, že se zdá, že chrání velké řešení odvolacích doporučení pro ně – věřili, že musím odejmout do něčeho s širším publikem. Můj bf by si také obyčejně komentoval, “hej, tak bys to udělal,” kdykoliv čtu odvolání blog nebo užívat si videa YouTube. Nakonec jsem se pustil na žádný dostat na rok 2015 (ano, jsem vážný), tak jsem viděl blogování jako výstup (k nářku o mých výzvách), stejně jako rozptýlení k vyplnění dalšího času. To bylo užitečné, abych vykopal do své zásoby, abych zveřejnil o věcech, které vlastním, stejně jako mě poznal přesně, jak moc se mi líbí make-up, který mám.

3. Kdy jste začal skončit těžkým o spuštění blogu?
Během vánoční přestávce, když jsem skutečně ztuhl svůj závazek k žádnému dostat za rok 2015, uvědomil jsem si, že jsem potřeboval něco, co by se dostal na odpovědnost.

4. Přesně jak spousta hodin týdně trávíte plánování / psaní / nahrávání příspěvků?
To se liší – často dostávám motivaci ve večerních hodinách po práci (pracuji na plný úvazek), stejně jako i trochu trochu psaní. Nicméně ušetří většinu fotografování, stejně jako skládání o víkendech, zejména v neděli. Chtěl bych, abych věnoval asi 10 hodin celkově produkovat 3-4 články týdně.

5. Jaké bylo vaše největší potíže s blogováním?
Fotografování i přesnost barev. Mám nový – nalezený obdiv pro všechny spisovatele kasačního blogu k dispozici s velkolepými obrázky, stejně jako konzistentní barvy pravdivého.

6. Kdy je pro vás nejjednodušší vytvořit vaše příspěvky?
Večery i víkendy.

7. Co pro vás umožňuje skládání článků?
Když je to na téma, které je pro mě zajímavé, stejně jako ideálně pro mé návštěvníky – mám pocit, že přispívám k odvolání sousedství sdílením mého hlasu (mezi nespočetnými hlasy!)

8. Kde vidíte svůj blog za jeden rok?
V jednom roce, kdy se moje nedostane znovu … ideálně budu kupovat jako ďábel, stejně jako publikování o všech z mých tahů. Haha, jsem vtip (nebo jsem?)

9. Co je pro vás nejvíce uspokojivější věc o blogování?
Komunitní angažovanost! Upřímně, to bylo ohromující. Když jsem velmi poprvé začal blogování, obecně jsem posílal odkazy na mé skutečné dobré přátele pro ně číst. Připravili by se ke mně prostřednictvím e-mailu nebo WhatsApp, ale chápou mě v opravdovém životě, takže to bylo typické mít tuto interakci. Nikdy jsem nevěřil, že totální cizinci na internetu by objevili můj blog, natož komentář, jako, nebo dodržovat to. Znovu jsem se potěšila v souladu s blogy jiných lidí, stejně jako rozšiřování mých “blogů i následovat” seznam čtení.

10. Jaký je váš nejhorší make-up / vlasový zvyk?
Obecně mám rád, jeden pohled. I slibuji, že se mi točí oční stíny, stejně jako červenat každý den, ale věřím, generál, všichni skončí, když se na mě dívají na přesně stejný. Nevadí mi to hodně, kromě toho, jak mám potvrdit vlastnit 600+ očních stínů? Takže můj nejhorší make-up rutina je, že můj vzhled je … Obvykle.

11. Jaká je jedna citace, kterou chcete po světě online?
Cliché, ale zlaté pravidlo:

Udělejte ostatním, jak byste chtěli, aby vám to udělali.

12. Přesně jak dlouho trávíte připravíme každý den?
Ze sprchy, až po dveře kolem hodiny. Každý den prádlo moje vlasy, abych zajistil, že trvá chvíli do sucha i stylu. Stejně tak pracuji v obchodní atmosféře a ráda vypadám “leštěná”, takže nosím základnu a oční make-up každý den – stejně jako možná barva rty, když si vzpomínám.

13. Jaká je vaše preferovaná publikování na vašem blogu?
V současné době mám 37 příspěvků na tomto blogu, stejně jako já bych uvedl můj oblíbený záznam doposud je “Moje top 10 Mac Eye Shadows” – od zúžení očních stínů, pro fotografování, editaci snímků, k výzkumu i zkoumání Jako skládání o každém stínu – jsem důkladně vzal potěšení v procesu.

14. Kdo je spisovatelem blogu, že věříte, že by měl mít mnohem více odběratelů, které mají?
Tough to pin down just one person, however I would motivate you all to click on the “Freshly Pressed” button on the WordPress visitor from time to time to find new blogs. I likewise like to regularly do a browse for new articles with identifies associated to topics that interests me: beauty, makeup, fashion – to name a few.

15. What’s one thing you’re ecstatic about in the coming year?
My friend’s wedding event out in the east coastline in September.

16. What has been your preferred blogging moment?
Naposledy, když jsem byl identifikován pro Ocenění Liebster Bree!

17. Přesně jak dlouho trvá na příspěvku?
Žádné stanovisko času, v pravé módě NERD, udržuji tabulku aplikace Excel s plnohodnotným kalendářem, který používám, abych naplnil mé témata předem. Tato metoda chápu, co produkty začít setkat z mých skladů pro fotografie. Stejně také mám slovo papír pro brainstorming, stejně jako i Jot dolů po kulkách konceptů pro témata, která se pak zkopírují k návrhu příspěvku. V současné době mám 20 vstupů do návrhů i uspořádaných článků po zbytek března!

18. Jste nyní používat džíny / sukně ideální nebo používáte pyžama dna?
Mám lounge / jóga-typové kalhoty.

I tag: Ahoj jsem třešeň, se vší náklonnost, napůl prázdný | Polovina plná, slečna Sophia Blog, Christina Bee X3, Carlyl Almelor, Darlydarly, Makty Martha, Tiffany Leeblog

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Inovativní blog spisovatel oceňovaný ze stínu a cukru mě nominoval na inovativní cenu spisovatele blogu, což je ještě jedna identifikaci typu publikování, stejně jako jsem mnohem víc, než jsem rád, že přijmeme! Děkuji Meredith, měl jsem radost z čtení svého blogu stejně jako lépe porozumět! Politiky ocenění jsou: nominát 15-20 …
26. března 2015 ‘Beauty ”

Rozumět mi značku, odvolací blog Writer Editioni byl identifikován okouzlujícím Ryane Zamora Appeal to udělat. Bit pochopil, že jsem tajně udělal to, i když mě nikdo neidentifikoval (ale teď vypadám, že mám přátele, stejně jako jsem v pohodě.
21. dubna 2015 ‘Beauty ”

Procrastinating odvolání blog writer tagi viděl tuto identifikaci, zatímco zpět na život kristyn – jen jde ukázat přesně, jak jsem mnoho z procrastinator, jsem s ohledem na to, že jsem to napomáhal mnohem více než 3 měsíce později! : P 1. Jmenujte odvolací rutinu, kterou málokdy děláte? Vytrhnout obočí. Nicméně to …
5. září 2015 ‘Beauty “