Máte online v blízkosti velkého centra?

Zobrazení: Společné nákupní centrum Booty
Ano, stejně jako ne. Je zde mimo nákupní centrum ode mě, že se mi líbí … Líbí se mi … Líbí se mi, že je to pět minut ode mě, stejně jako to má nějaké fantastické užitečné obchody jako cíl, Costco, DSW (běžně označované jako “boty valhalla”), Sephora (vpravo!?), Loft, stejně jako staré námořnictvo. Stejně tak právě dostali stojan Nordstrom, Carterova stejně jako banánová republiková továrna.

Takže skvělé nabídky denních užitečných obchodů, ale stále touha jsem žil lépe na vhodné vnitřní nákupní centrum s mnohem více odrůdou, stejně jako velké třípodlažní nákupní centra v San Franciscu, stejně jako East Bay, kde byste mohli chodit Denní světlo, úplně ztratíte hodiny, stejně jako procházka, když je noc.

REKLAMA

Jsem rád, i když jsem on-line tak blízko Sephora, stejně jako na cíl, stejně jako na lokalitě, kde mohu získat rozpočet přátelské šaty ve špičce, pak dostat starbucks na metodě.

Pravé poté, co jsem poskytl narození Connora, muže … že nákupní centrum bylo mé rizikové místo! Když jsem byl v mém postpartum no-spát opar, El Hub by mě učinil jít do tohoto nákupního centra každých pár dní, abych viděl lidi, stejně jako dostat se z domu. Dostal jsem na prádlo mé obličej, vyčistěte si vlasy, stejně jako zuby, stejně jako na oblečení (protože, pojďme se dostat skutečný, používal jsem spit-up zbarvené noční košile 24/7 měsíců) k interakci s reálným, online bytosti.

REKLAMA

Jakkoliv. Malls! Máte online v blízkosti velkého? Pokud ano, jaké jsou vaše preferované věci o tom?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen