Je účelně odloučená lak na nehty další obrovský trend krásy?

Jak jsem on-line stejně jako dýchat! Nyní je navržen polský na nehty záměrně, aby se odloupal ve dvou až čtyřech dnech.

Je to značkou s názvem BBX ELSA. Jejich rychlé-suché odlupovatelné lyžování nevěsty uspokojují těm, kteří raději přepínat svou barvu často.

REKLAMA

Polish obsahuje 60% vody, stejně jako záměrně navržen tak, aby se odloupl jako nálepka. Po malování čekáte dva až tři minuty, pak jste hotovi.

Pokud chcete, můžete rovněž vrstva na vrchním nátěru, stejně jako ano, polština má stále zůstat odlupovatelné, a to i s odstraněním kabátem nahoře. Existují dvě sady, ze tří odstínů v každé sadě; Můžete si je koupit na internetu za 42 dolarů každý.

Líbí se mi namalovat nehty na víkend, stejně jako udržuje přesně stejnou barvu na týden, takže tato myšlenka naprosto fouká mé mysli. Jsem sooooo ne cílový trh, lol!

Stejně jako pravda, že polský schne tak rychle, nicméně nevidím se, že se několikrát po celý týden znovu objevil mani, i když to trvá méně než pět minut.

Předpokládám, že by to mohlo být revoluční, i když jste typ člověka, který dostane Antsy vidět přesně stejný odstín na nehty! Mám dobrého přítele, který často přepne lak na nehty, stejně jako tak vidím, že je atraktivní pro ty, kteří nejsou zájem o spáchání na stejný stín.

REKLAMA

Co myslíte o odlupovací lak na nehty? Myslíte si, že je to něco, co může chytit? Stejně jako to drží jakýkoliv typ “AP-peel” (Dívka, chápete, že tam musím jít)?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen