Product Spotlight: IT kosmetika superhrdina řasenka

bomba dot com (ale je k tomu techniku)
Tam je nový superhrdinový ve městě (ta holka) díky této řasenské crazy Crazy Curl Hold. Používal jsem IT kosmetiku superhrdina řasenku pro mnohem lepší část posledních dvou měsíců, protože držení Curl je jen z tohoto světa, stejně jako i když vzorec není technicky vodotěsný, může být také přinejmenším Jedna metoda, protože držení je stejně velký jako jakýkoli typ vodotěsné řasenky, kterou jsem vyzkoušel.

Mluvím dlouhé, svůdné černé řasy s širokýma očima, zamčené kadeře. PRO. Dnů. Výložník! – okamžitě pozoruhodné řasy.

REKLAMA

Použil jsem ho na kávu s miláčkem pár týdnů zpět (hej, kapradí!), Stejně jako plakát, oh … pětkrát během konverzace. (Byl to jeden z těch EMO návštěv. Chápete přesně, jak to někdy jde.

Na Havaji jsem ho také používal do bazénu i na pláži několikrát, stejně jako to trvalo překvapivě dobře, i přes to, že není klasifikován jako vodotěsný, což je něco, co jsem se snažil zabránit v poslední době, Vzhledem k tomu, že jsem přesvědčen, že používat plnohodnotné vodní odolné vůči vodám, aby moje řasy podzimně mnohem snadněji.

To je dvě vrstvy superhrdiny na řasách na levém oku (vpravo), stejně jako holé řasy na oku vpravo.
Zde je místo, kde se věci dostanou trochu komplikované, i když: Chcete-li získat tuto řasenku dělat fantastické věci, které mohou dělat, budete muset pracovat s ním chvíli, protože již silný-to-start vzorec zhasne ještě mnohem více Čas, stejně jako když má, nebudete moci jen přejet dvě kabáty na svých řasách, stejně jako výlet do západu slunce s Keanu Reeves.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Nyní, poté, co využíval mé mé dva měsíce, kdykoliv nakreslím hůlku z trubice, čisté tun s obscénním množstvím řasenky. Stejně jako si srandu, dostatečná řasenka kabát pět sad řas!

REKLAMA

Takže musíš vzít čas, abyste odstranili přebytek, pokud chcete odemknout bohatství řasenky. Buď budeme běžet přes papírový ručník, nebo budu vystavit přebytek na okraji trubky. Pokud ne, podeptejte se za hřebenový nepořádek.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen