Mléčné make-up zvýrazňovač svítí

, která záře, tho! Je z mléka make-up zvýrazňovač v osvětlené ($ 24), který používám na svých horních lícníchbonech, ve vnitřních rozích mých očí, stejně jako podél mých kostí.
Kdysi dávno, Super brzy ráno jsem si téměř vzal hůlku make-up zvýrazňovače, stejně jako to pod ruce. Stejně jako deodorant! Chytil jsem se na poslední chvíli, takže jsem to opravdu neudělal, nicméně Kdyby to mělo, moje podpaží by bylo nejvíce zcela zdůrazněno podpaží v historii podpořených podpaží.

To se zdá být méně šílené, když vidíte, že se zjistíte, že se zjistíte mléko make-upu vedle mého výhodný deodorant. zkontrolovat:

REKLAMA

Že jo? To je to, co dostanu za tápání kolem ve tmě …

Mléčné make-up mě neustále překvapí. Jejich vibrace, reklama, stejně jako jejich balení uspokojit dospívající, methinks, stejně jako bytí kraváš 40-něco-rok-stará žena (jen srandu! Nejsem krarabby … kromě úterý!), Ne Věřte, že značka by mi šarmová, ale to bylo sooooo daleko od pravdy. Líbilo se mi jejich červenutý olej, stejně jako sunshine kožní odstín, stejně jako nyní vešli do vážného spojení s osvětlenou, jejich hůl zvýrazňovače.

A to opravdu svítí.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Svítí je naprostý, třpytivý, broskvový šampaňský zvýrazňovač z make-upu make-upu, který můžete nosit naprostý pro přirozený vzhled nebo vrstvu pro stávkující, viditelné zvýraznění, stejně jako zatímco zmírnění krémů nejsou obzvláště inovativní, mléko zdokonalil tento lesk.

Nebo, spíše jeho orosená záře. To je další popis apt.

Když se Subtilní Peachy Champagne zvýrazňují sny …

Už to chápete, ale přejdeme si zdůrazňující jakýkoliv typ starého dne. Moje hovězí maso s mnoha zvýraznicemi je, že jsou také Dang mrazivý.

Jo, ty mrazivé vypadají pozoruhodné v stále pics stejně jako video, zejména v tandemu s profesionálními studiovými světly, které jsou jako vysoko nosníky, které jsou přímo do vaší duše …

Moje oči mi něco chybí, když o tom věřím …

Ve skutečnosti, když, když vidíte, že mráz osobně, to není vždy roztomilé, stejně jako silně matná kůže může vypadat, stejně jako rozcvičení blízko, jako by to nemělo být tam.

V poslední době dávám přednost make-upu na položenou zadní stranu, jako “Ach, Jistě, já jsem si to zvýrazňoval, stejně jako jsem naprosto zářící, nejsi já? Není to nic. ”

To je typ záře, které dostanu ze svítení. Ano, je tam třpyt, ale je to extrémně v pořádku, stejně jako když to mícháte, ooh-la-la! Tak dewy. Tak bez námahy.

Takže vyzařování je na místě. Lemme teď postavil …

Ah, dokonalost! Skoro se jeví jako dohoda s leskem však není tlustý nebo guát.

Sečteno řádek, mléko to udělal vpravo (řekla mě, “to dělá tělo dobré,” to však bylo i stejně dobře po mně).

Lesk je tekutý krystal ve zvýšeném křemenném mušle, stejně jako vložka je směs dvou metropolitních rozpadu 24/7 glide-na očních tužcích (propast, stejně jako LSD).
Stejně tak loooove tuto zvýrazňovač barvu i tón. Mléko telefonovat tuto univerzální a souhlasím. Champagne broskev není tak dobře teplý nebo chladný. Je to někde uprostřed, takže by to mělo fungovat dobře pro všechny věkové kategorie, stejně jako kožní tóny.

Plus, na vrcholu celé této dobro, svítí je jednoduché používat. Mléko je “tavná tavba technologie” reaguje na vaše tělo teplo, když se produkt dotkne kůži, stejně jako krém se roztaví do něčeho lepšího k kapalině, což usnadňuje směs.

A skutečně to funguje. Gooooooo věda!

Ne, vážně, i když se domnívám, že krémy zvýrazňovače dostávají špatný rap někdy, protože sušičky mohou být obtížné difundovat. Budou sedět na vrcholu své kůže, stejně jako zanechávají viditelnou linii mezi výrobkem, stejně jako cokoliv, co používáte pod nimi.

Ne strašně krásné, když jdete na bezešvý pohled, víš?

Ale tento krém se cítí vlhký, stejně jako mokrý, jak to pracujete, stejně jako hrany zmizely na jaké produkty, které již nosíte.

REKLAMA

Jo, člověče. like I said, it’s LIT. try it sometime! I believe you’ll like it.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen