Neděle s kartami kočka, make-up, stejně jako odvolání blog maskot, sv. 313

Toto publikování je sponzorováno pomocí Purina Pro Plan #proplancatpartner. Informace o mé politice publikování naleznete v mém prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

To saje, když nedostanete žádný typ prostoje.

Čtyřicet pět minut poté, co jeho tlapka vystoupila z mostu v New Yorku Fashion Week minulý čtvrtek, záložky byly na letu z JFK vázaného pro Kansas.

REKLAMA

Od té doby, co jsem ho rezervoval pro back-to-back Kitty modelování úkolů okamžitě po New Yorku, i když jsem nevěřil, že to byl velký koncept vůbec. Věřil jsem, že požadavek nějaký odpočinek poté, co chůze v tak spoustě výstav, ale trval na tom, stejně jako cokoliv tratě chce, mourek se dostane.

Úkol Kansas byl historický velmi první pro nás – na místě natáčení pro zbrusu novou řadu eyeshadow duos vyrobených kartami. Tak byl jak design, stejně jako klient.

To bylo skvělé. Udělali střelbu v kukuřičném poli, stejně jako najal regionální turecká herec. Nemohl jsem uvěřit, že skutečně objevili Turecko, které by se mohlo modelovat, ale záložky uvedli, že pták měl dovednosti …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

A pak ideální poté, co Kansas střílel, karty vzali Redeye do Los Angeles, kde měl pár setkání, stejně jako Serviced Four mnohem mnohem více kitty modelování pracovních míst.

On se vrátil z L.A. Dnes ráno, stejně jako nyní je nahoře v dřezu, který si zdřímne.

Máte-li zájem, právě tady jsou karty Kitty modelování kampaně pracovali na …

Záložky pro nové pozoruhodné Air Eyeshadow Trio v Sunrise
Záložky pro nové podzimní oblíbené kočičí oční stíny dua v Turecku stejně jako kuře

Záložky pro určení, nová vůně pro kočky

Záložky pro nový deštník voda odolná kočičí oční linky

Záložky pro nové uklidňující Lavandrie
O Purina Pro Plan Feline Food

REKLAMA

Purina Pro Plan kočičí chápe, že každá kočka je v jeho vlastní skvělém způsobu jiná. To je důvod, proč Purina Pro Plan je velké množství suchých, stejně jako mokré kočičí potraviny, stejně jako občerstvení, které nabízejí pouze u speciálních obchodů PET, lze objevit ve třech speciálních výživových platformách – vychutnat, Finesse, stejně jako zaostřování (záložky se líbí zaměření! ) – S každým vzorcem vytvořeným pro napájení pokročilé výživy, které pomáhají vyvodit co nejlépe ve své kočce. Pro mnohem více informací naleznete na www.proplan.com/cat.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen