Chanel les béžové zdravé záře přírodní oční stíny kombinace

Používám nový chanel les bémiží zdravý záře přírodní oční stíny kombinace ($ 65) na mých víčkách.
Můžete docela hodně dostat GIST tohoto Chanel Palette Raison d’être ze svého jména, Les Beiges Zdravá záře přírodní oční stíny.

Chcete-li to dát ještě jeden způsob, je to typ záře, který odkazuje na ženy záře, krásné ženy zápasů? To znamená, že byste viděli spoustu ženských zápasníků v 80. letech, které používají ve zvuku pro výkon? Ani náhodou! rozhodně ne. Tyto béžové, hnědé i černé stíny produkují mnohem přirozenější vzhled, s velkým problémem méně zápasem.

REKLAMA

Úplně jsem dostal, že je to tak není zajímavé pro některé milovníky make-upu, ale líbí se mi tento typ make-upu. Stejně jako já chápu, že nejsem jediný! Šel jsem na vysoký čaj na Fairmont v SF minulý víkend s některými kamarádkami, a ne jen jeden z nich, avšak dva z nich mě přitahovali stranou, stejně jako řekl, v tak četných slovech, “I požadavek pochopit, co je na vašem Oči, stejně jako požadavek na vás, abyste mě přesně poučili, jak to udělat ASAP. ”

Držení paže takový, jak to není nepříjemné nebo cokoliv … Ne. To je chanel les bémiží zdravý záře přírodní oční stíny kombinace šelmu na kůži.
Les Bediges Zdravá záře je nádherná kombinace pro přírodní, stylový make-up, který je “tam-ale-ne-taky-tam.” Pro mě je to smysl čisté krásy, což je pohled, který vidíte velký obchod v Svatební časopisy tady v U.S., kde je na víčkách měkký význam, stejně jako las linky, stejně jako můžete říct, že je to make-up MIX, nicméně to stále vypadá přirozeně a ne o.t.t. Les Bémies je pro to fantastické.

Musím to říct, že jsem ohromen množstvím po účincích, které vidím s touto paletou. Poprvé jsem to využil, byl jsem tak nadšen, že jsem si nepamatoval, že jsem si vzpomněl, že jsem si vytratil štětcem, stejně jako jsem skončil s mnohem více stínu, než jsem čekal na mých lícníchbonech.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pokud jste nadšenec Chanel (jako jsem já), je to snesitelné, pokud klepnete na kartáč, nicméně kombinace je 65 dolarů … jen něco věřit.

Jiný než spad, věřím, že stíny fungují skvěle. Společně se hodí stejně jako míchají dobře, stejně jako jsou ideálními odstíny pro přírodní vzhled. Stejně tak dlouho po celou dobu.

Přírodní záře!

Musíš to zkusit se šedivým černým chanelem stylem yeux 912 ardoise tužkou oční linky, pokud máte šanci. 912 Dainty off-černá barva skutečně doplňuje měkké neutrály palety.

Líbí se mi rychle zametnout buď hnědé nebo Taupe stínu na víčkách před podložením vodních linek, stejně jako horní lasové linky s 912. Pak jsem zabalil šikmé oko čisté s černým odstínem v les béžové, stejně jako rozmazání nahoře zmírnit horní lasovou linii.

Načíst řasy s řasenkou. Hotovo!

REKLAMA

Pokud chcete zkontrolovat, kombinace je omezena edice, stejně jako nabízená meow v čítačích Chanel, stejně jako online.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen