Unsung Makeup Heroes: Přesýpací hodiny Femme Rouge Rtěnka v ročníku

na sobě femme rouge rtěnka v ročníku ($ 30) přes přesýpací hodiny, neohrožený make-up hrdina!
Ironicky, moje oblíbená rtěnka (tento týden) je moderní twist na tradiční myšlenku. Jmenuje se vinobraní, a myslím na to jako moderní twist na tradiční nahé rtěnku na podzim.

Jsem trochu milující ten nápad, myšlenka rtů, které jsou mírně bohatší, a možná několik odstínů tmavší, než vaše přirozená barva rtů.

REKLAMA

Tom Fordova báječná nová bohatá, růžová hnědá barva rty v nedbalosti má některé z téhož vibrace.

Celá myšlenka je tak odlišná od toho, co jsem obrázek v mé hlavě, když si myslím, že “nahé rty,” což v posledních několika letech znamenalo spoustu lehkých broskví, růžové a béžové.

Barbie rty, tak mluvit.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vypadl jsem v mém kolekci rtěnky minulý víkend pro něco moderního a nahého, když jsem znovu objevil kouzlo starého přítele – ročník ($ 30), stín v přesýpacích hodinách femme rouge rtěnku, a jeden z mých neprohlédaných make-up hrdinové.

Přesýpací hodiny Femme Rouge Rtěnka v ročníku, $ 30

Poprvé jsem se zamiloval do vinobraní lety, a pravidelně se s ním znovu zamiluji. a znovu. Je to jedna z těch odstínů, že když to dáte na rty poté, co jsem byl na chvíli pryč, ty jsi takový, “Huh. Proč jsem přestal na sobě? Je to tak fantastické! ”

Není to krásné? Ta hluboká růžová barva a ten lesk? Promluvte si o tom, že je ideální pro tmavší nahý pohled.

Na rozdíl od Tom Fordova nedbalosti (ha! Udělal jsem se smát.) Je to méně hnědé a více růže, takže celkový efekt je mírně měkčí a přátelský. Myslím, že negližé je malý edgier.

Dlouhodobý chod série Unsung Heroes nabízí některé z mých oblíbených trvalých sběrných produktů z různých tělesných značek krásy.

Další věc, kterou miluji o vinobraní, je způsob, jakým platí. Je to skoro jako máslo anglický muffin …

Víš, jak anglické muffiny mají ty květiny a cannies, které se dostanou všechny naplněné marmeládou nebo máslem (mmm … máslo)? No, vinobraní dělá něco takového, když ji aplikuji na mých stále flaky rtech … které tu nebudu jít znovu, protože i já jsem unavený ze slyšení o tom, lol!

Prostřednictvím magie make-upu vědy, vinobraní žehliče ty suché, otrhané skvrny, transformaci je do sametové, bezešvé kůže. Myslím, že to dokonce dělá mé rty vypadat trochu pleť.

Nebo možná je to jen přání.

Cokoliv, to funguje pro mě.

A pak je tu cesta vinobraní mizí … v průběhu 4-5 hodin, rozptýlí pomalu a rovnoměrně, aniž by zanechal jeden z těch funky bílých čar na spodním rtu nebo usazování do mých svislých linek rtů. Je to prostě peaces ven, elegantně, jako prima balerína ukončení stádia vlevo.

Ah, vintage … tak vděčný jsme se navzájem našli!

Pokud byste chtěli zažít své kouzlo, vintage ($ 30) je nyní k dispozici na přepážkách přesýpacích hodin, obchody Sephora a online.

REKLAMA

A pokud zjistíte, že si to milujete, abyste mohli používat každou poslední pokles (Magic 8 Ball říká: “Signs Point to Ano”), uložte tu tubu, a chytit rtěnku doplňovací kulka za 24 dolarů.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen