Prádelna MAC, stejně jako suché kolekce kartáče, make-up bag, bronzers, stejně jako pro dlouhá odolnost vůči vodě odolné proti vodě

ve směru hodinových ručiček z vrcholu, Mac Prádelna a suchý make-up taška ($ 35), 126SE Split vlákno velký problém s Čisté ($ 46), stejně jako 125 Split Fiber hustý obchod s čistým (38,50 dolarů)
Hmm … jen pět čtvrtletí!

To musí být dostatečné pro toto poslední tun prádla Mac, stejně jako produkty suchého sběru. Máme dva kartáče, make-up bag, čtyři bronzery, stejně jako některé bity pro obočí.

REKLAMA

Začátek kartáče i sáčkem …

Mac Prádelna, stejně jako suchá sbírka: kartáče, stejně jako sáček

Kartáče

Jak spousta jsou tam v vydání? Existují dva kartáče ve sbírce – 125 Split Fiber hustý obchod s čistým ($ 38.50), stejně jako 126 Split vlákno velký problém s čistým (46 dolarů)

Co je to štětce rozděleného vlákna? velká otázka. Čisté hlavy jsou jako dvě strany mince, stejně jako přírodní vlákna na jedné straně, stejně jako syntetická vlákna na druhé straně, takže je vytvořena pro práci s obou krémem (syntetická vlákna), stejně jako práškové výrobky (přirozené vlákna).
Jsou překvapivě užitečné. Většinou jsem to využíval pro použití produktů, jakož i míchání je, stejně jako já, jak budu pracovat s – Bronzer nebo červenat, například – s jednou stranou jednoho z kartáčů, stejně Jak pak převrátím čisté, stejně jako rozměry okrajů na druhou stranu. Je to podobné, že má dva různé kartáče v jednom.

Obě strany se cítí měkké, se syntetickými štětinami jsou poněkud tvrdší, což z nich činí ideální pro výběr skvělých nabídek výrobku (stejně jako u studia sculptu bronzing prášky).

Jak dobře fungují celkově? Věřím, že 126 Split Fiber Big Deal s čistým ($ 46) je s největší pravděpodobností mnohem lepší hodnotu. Mám rád velikost čisté hlavy. Je to velké, takže pokrývá velkou oblast plochy, stejně jako je skvělé pro rychlé vymazání, stejně jako difuzní hrany. Využil jsem ho bronzerem, práškem, stejně jako červenat, stejně jako pro ně funguje dobře. Je to opravdový multitasking nástroj – ano, na nákladné straně, protože je to téměř 50 dolarů (!), Ale je to spolehlivé i univerzální.
Co se týče 125 rozdělených vláknových vláken hustý obchod s čistým (38,50 dolarů), je to vhodné konturní kartáč, stejně jako to vypadá v pohodě … ale pokud se nemusíte bránit konturu každý den, nemusíte dostat co nejvíce využití jako dohodu Štětec.

To naprosto vypadá v pohodě, i když to, co stojí za to.

Mac Prádlo, stejně jako suchá kolekce 126 vlevo, stejně jako 125 vpravo
Mac Prádlo, stejně jako suchá kolekce 126 vlevo, stejně jako 125 vpravo
Prádlo, stejně jako suchý make-up bag

Požaduji tuto tašku v mém životě? No … pokud se vám líbí metoda, kterou vypadá. Na straně plus je to prostorné. Mohu ve tvaru tři řešení kompaktů, tři rtěnky, tři lesky, tři vložky (zřejmě tři jsou magické číslo), trubice mac obočí sada, stejně jako veluxe perlový trio do ní stejně jako stále má další prostor pro kočkovité zachází.
Bohužel, na nepříznivé straně, lesklý exteriér přitahuje otisky prstů jako pevný zlatý klika.

Mac prádla, stejně jako suchá sbírka: bronzers

Balení pro Mac Prádlo, stejně jako suché sběrné bronzery

Jak spousta jsou v sbírce? Existují čtyři – dva bronzingové prášky (každý $ 27.50), stejně jako dva studio skutky definující bronzing prášky (každý 35,50 dolarů).

Jsou tiše? Možná. Dva bronzingové prášky (rafinované zlaté i matné bronzové) jsou ve skutečnosti re-podporuje z dlouhodobého sběru, stejně jako pokud nejste fascinováni s omezeným edicím Mac prádlem, stejně jako suché obaly, vy Může je dostat (a za $ 2,50 méně).
Jedná se o základní bronzery MAC pro obecné bronzing. Věřím, že jsou v pořádku, ale nesmírně často nevyužívám Bronzers Mac extrémně často. Mám rád Guerlain’s Terracotta 4 sezóny bronzing prášky pro mé denní bronzingové potřeby, ale pokud jste mac nadšenec, tito úkol udělal. Cítím, jako je tato specifická řada mac bronzers vypadá trochu patrný na mou kůži, takže to není jeden z mých favů v řadě.

Dvě studio sbírky Definující bronzing prášky nejsou re-propagovány (pokud jsem si vědom), jsou však neuvěřitelně naprosto střelnější než rutinní mac bronzing prášek. Samozřejmě, že je to typ bodu, protože gelovitý práškový vzorec je vytvořen tak, aby poskytovaly velmi lehké pokrytí. extrémně make-up make-up.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Doporučuji využití čisté s tuhými štětinami, které by tyto aplikovány. Podle mých zkušeností dělají mnohem lepší úkol s tímto vzorcem.

Mac Prádelna, stejně jako Dry Collection Studio Sculpt Definiční prášek ve zlatém opláchnutí ($ 35.50)
Mac Studio Sculpt definující bronzing prášek v delikátech (35,50 USD)
Mac Prádlo, stejně jako suchá kolekce bronzing prášek v jemně vyladěné zlaté

Mac bronzing prášek v matném bronzu, $ 27.50
Mac Studio Sculpt DEFININg bronzing prášek ve zlatém opláchnutí

Mac Studio Sculpt Definování bronzingového prášku v delikátech
Mac Prádelna, stejně jako suchá sbírka bronzing prášky v jemně naladěném zlatém (vlevo), stejně jako matný bronzer (vpravo)
Mac Prádelna, stejně jako suchá sbírka: Brow Produkty

Mac Prádelna, stejně jako suchá pro dlouhá odolnost voda odolná čelo zleva (každý $ 17): důrazně blondýnka, opékaná blondýnka, hnědý eben, červený kaštan, stejně jako klidná brunetka (není zobrazena: silná brunetka)

Jaká spousta obočí produktů je v uvolnění? Zde je zobrazeno zde Five Pro Longwear Odolnost vůči vodě odolné proti vodě, stejně jako jeden odstraňovaný obočí (17 USD). Není zobrazeno, že pěti tekutinových obočí gelcremes (každý $ 16), stejně jako čtyři oko obočících tužky (každý 16 dolarů).

Jsou tyto drop-vše neuvěřitelné obočí produkty, které musím okamžitě dostat do svého života? Pokud se nám podíváme na čelo, budu nejpravděpodobněji ne. Jedná se o poměrně samozřejmá, ale obecně spustíte zahrnuté čisté s obočím na odstín, vyplňte i nastavit obočí na místě. Osobně bych se vydal na Bobbi Brown, stejně jako držení jednoho z jejích přírodních hnědých obrazců.
Upřímně, věřím, že Bobbi je lepší. Jsou mnohem snazší využít stejně jako vzhled, že mnohem hodně přirozenější.

Mac Prádelna, stejně jako suchá pro dlouhá odolnost voda odolná čelo zleva (každý $ 17): důrazně blondýnka, opékaná blondýnka, hnědý eben, červený kaštan, stejně jako klidná brunetka (není zobrazena: silná brunetka)
Mac Prádelna, stejně jako suché pro dlouhá odolnost voda odolná čelo zleva (každý $ 17): důrazně blondýnka, opékaná blondýnka, hnědý eben, červený kaštan, stejně jako klidná brunetka

Pro mnohem více Mac Prádlo, stejně jako švadle suchého kolekce, fotky i recenze …

Prádelna Mac, stejně jako sušené sběrné kartáče, make-up bag, bronzers, stejně jako pro dlouhá odolnost vůči vodě
Prádelna Mac, stejně jako suchá kolekce Technakohlová vložka: tentokrát kolem sebe, metoda udělala nejlepší modrou
Lesidní rty jsou vlákno pryč s mac prádlem, stejně jako suchá sbírka
Prádelna Mac, stejně jako suchá kolekce Rtěnky: Pomocné rty vypadají okouzlující při čištění jejich činu
Mac Prádlo, stejně jako suché sběr vysoce lehkého prášku v osvěžení: předtím i po
Prádelna Mac, stejně jako suchá sbírka Veluxe Pearlfusion Shadow Trios slib, aby se provést dny, jakož i víka Loveelier

Prádelna Mac, stejně jako suchá kolekce se zobrazí 14. května na webovou stránku Mac, stejně jako v týdnu později na makové přepážce, stejně jako obchody 21. května.

Ding!

REKLAMA

Ah, vypadá jako moje prádlo. Právě v čase na oběd.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen