Odpoledne v YouNTville

předtím, než mě zima absolutně vzal minulý víkend a dal mě do vlaku do Sniffles-Ville (Achoo!), Stiskal jsem v jedné zábavné odpoledne s mými zákony, zatímco oni navštívili. Jeli jsme až do města Napa County Město Yountville v bílé vinařské zemi, abychom měli večeři v jednom z oblíbených míst mom-in-law. Bylo to pro její narozeniny, takže to bylo druhem zvláštního léku. Místo se nazývá bistro Jeanty, a slouží fantastický francouzský komfortní jídlo (drahý, ale chutný). Je to všechno o svém hovězího masu.

Měli jsme nějaký čas před naši rezervaci, takže jsme prošli kolem Yountville, a to je, když jsem narazil na tyto zajímavé dýně a tuto podstatnou cuketu.

REKLAMA

Ne, vážně, věc byla polovina mé velikosti!

Protože to bylo asi 100 stupňů ten den, mám velmi kyselé, lemony italské tonikum vody z Deli v obchodě Style Napa. Samozřejmě, že jsem ho miloval (těhotenství dělá vtipné věci pro vaše chuťové pohárky, přísahám), ale El Hub řekl, že je to jen o Absolutní nejhorší věc, kterou kdy ochutnal …

Přímo přes ulici od stylu Napa stylu je místo zvané Bouchon pekárna, které se vždy snažím zkontrolovat, když jdeme do yountville, protože miluji jejich macarony.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tam je téměř vždy řada dveří, ale protože to byl pomalý čtvrtek odpoledne, šel jsem ideál dovnitř a přímo do Maracons. Mám čtyři – pistácie, lískový lísk, fík a solený karamel, můj oblíbený makarónová chuť na světě.

Upřímně, nevím, proč se obtěžuji s ostatními. Musím jen snížit B.S. Příště a dostat celou krabici solených karamelů.

Poté, co jsem dostal své soubory cookie, byl čas na večeři! Můj tchán a koupil jsem lastury s těstovinami, zatímco El Hub a můj mamovo-in-law dostal hovězí dušené maso …

Není zobrazeno: obrovské množství chleba a másla, které jsme také měli.

Všechno a vše, to bylo úžasné odpoledne!

REKLAMA

A teď, samozřejmě, toužím mnohem více těch macarons …

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen