Neděle s kartami kočka, make-up stejně jako kouzlo blog maskot, sv. 381

Vážený deník,

Sbalte plavat kmeny, vyrážka, stejně jako vaše puka mušle, protože míříme do Havaj! ANO!!!

REKLAMA

Někdy jsem laskavě označující Havaj jako “vlastenec”, protože můj mužský asistent je odtud, stejně jako od té doby, co jdu tolik. Mohu být také součástí havajského!

Tenhle je hlavně pracovní cesty – jako, musím se zkontrolovat na řadě možných plážových zastřelených míst pro mé nadcházející kalendář Kitty plavky, stejně jako já chci zastavit, stejně jako jít do koťinových návrhů, které zvládnu Kauai. Jsou součástí havajské pobočky mé modelovací agentury, z nichž jsem extrémně šťastný, stejně jako tým tam udělal nějaké obrovské kroky za posledních několik let.

Ale také budu chodit na hraní, takže program musím uspokojit s několika mými přáteli surfovat, stejně jako Kelly Slater (ne snižuje jména nebo nic) – víte, udělat nějaké surfování, stejně jako visí ven Jen se těší na ostrovy.

Takže jsem opravdu, opravdu nadšený. Nejdříve první věci, zítra musím dostat svého asistenta zabalit všechny své potřeby – mým kožešinovým SPF, samozřejmě, protože je to tak důležité; stejně jako všechny mé plážové vybavení; stejně jako oh! – Můj šnorchlové vybavení.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Naposledy jsem šel na Havaj, vzal jsem šnorchlování, stejně jako je to opravdu legrace. Líbí se mi to prakticky stejně jako surfování.

REKLAMA

A program budu přinést, deník, takže můžu podat své dobrodružství stejně jako všechny ryby, které vidím, když jsem šnorchlování. Na rozdíl od prominentní víry, jsem naprosto schopný šnorchlování bez swattingu na každé ryby v dohledu. Dělám to mnohem více pro relaxaci, takže to není o lov.

To je tak vzrušující! Nechám za méně než týden, stejně jako říci díky dobro, protože jsem tak přes el Niño … Uvidíme se brzy s pískem mezi mými tlapkami.

Aloha,
Záložka