Kendall Jenner má novou rtěnku Estee Lauder, stejně jako mě cítíte neklidný

, cítíte se neklidný? Pokud ano, strach ne, Intrepid Rtěnka Explorer! Zkušenosti čeká! Jen ukazovat své webové prohlížeče, který je thakamabob k Estee Lauder. Jejich nová $ 30 neklidná matná červená rtěnka, produkt partnerství s současné mluvčí Mluvčí Kendall Jenner, je na internetu exkluzivní.

K dispozici nyní pro omezený čas, je to teplá, živá máková červená s plochou matný povrch podobný Mac Žena nebezpečí.

REKLAMA

To se může pochlubit hladkým, stejně jako pohodlným čistým barevným závistivým mateřským vzorcem, stejně jako pigmentem, který je vybránil stejně jako maximální úrovně. Když budete nosit neklidné, buď chcete kopat své podpatky, stejně jako tanec radosti, nebo vzít milion kachních selfies. Nebo dělat oba ve stejnou dobu. Je to jedna z těch červených, ya pochopit, co říkám?

V tomto okamžiku věřím, že je to riskantní, že bude stát, že matné jsou zpátky, aby zůstali, takže to utěsneme toto prohlášení s polibkem. Mwah!

Nebo ne. Mohli by jen dělat dočasný comeback nahoru, dokud nedojde k dalšímu obrovskému vzoru rtu, což doufám, že nebude neporušena tmavě fialová lipová vložka, stejně jako bílá mrazivá rtěnka cca 1997.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Protože to nemůžu udělat znovu … Nemůžu!

V jiných zprávách …

Bouchne! Chci je znovu!

Dostal jsem důl oříznut včera odpoledne (díky, Alis!), Takže Le Fringe je zpátky, Baby.

Udělal jsem návštěvu asi měsíce, když jsem šel do salónu, abych dostal své vlasy řez, stejně jako barevné – pravdu Jsem velmi pyšný (lol!) Od té doby, co jsem využil jen počkat až do poslední minuty Mohl bych uklouznout v schůzce.

Ale čeká, až do poslední minuty to už neřízne. Alis je vždy rezervován, stejně jako zaneprázdněn, stejně jako někdy bych musel čekat týdny, což by mělo za následek, že by to mělo za následek, že moje vlasy roste, stejně jako já se objevil jako bratranec, takže se snažím dělat stabilní údržbu teď.

Mám bod se všemi, stejně jako přímo zde: Příště jdete do salonu, udělejte si další návštěvu tam před odjezdem (salon). Bude to vyklopit potenciální vlasy související s vlasy, poskytnout vám něco, co by se podíval dopředu, stejně jako poskytnout velký důvod k chatování se svým stylistou, stejně jako kamarádi (vždy zábavné!).

REKLAMA

Šťastný Hump Day Ya. Co dnes vaří?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen