Urban Decay vinobraní sbírka kapsle a šťastný #caturday!

strana, jako je to 1996!
Sheeeeyt, holka, zpátky v roce 1996, nebudete moci roztrhnout od mých kovových rtěnek. Moje barva “jít ven” byla čirý odstín podobný asfyxii, jeden z devíti reissued odstínů v nadcházejícím městském rozpadu vicejní rtěnku vinobraní kapsle kolekce. Měl jsem to s tmavě fialovou vložkou na rtu, které jsem samozřejmě nechal záměrně neopakovat.

Myslím, že mám nápad z missy Elliot Video … nebo možná to byla Mary J. Solide?

REKLAMA

Kdekoli pocházel, myslel jsem, že to otřáslo, lol!

Nový městský rozpad vicejní rtěnka vinobraní kapsle kolekce (barvy: 17 dolarů každý)
Krajka do Doc Martens a vaše boty Timberland, protože UD oslavuje jejich 20leté výročí tím, že vydává devíti rtěnky z jejich původního roku 1996, a uvolňují je ve svém novém viceporci.

Mají naprosto Legit Mid-’90s kovový pocit, aby ’em.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Urban Decay Buise
Některé z nich jsou nositelnější než jiné … Berte modřiny, hluboké burgundsko s červeným a zeleným posunem, že alespoň na mně, je velmi jemný a ropný kluzná, naprostá černá se stříbrným mikro třpytky, který vypadá spíše jako hluboký švestka Na rtech (myslet si Clinique Black Honey).

Urban Decay Oil Slick
Zatímco jiní, jako omrzliny, tmavě modrá s vícebarevným mikro-třpytem, ​​jsou rovně nahoru pastra! Nosit omrzliny mám pocit, že jsem napodobil lil ‘kim ve výšce její rozdrcení na tebe báječnost.

Urban Decay Frostbite.
Sbírka je limitovaná edice, takže jakmile jsou tyto robotové rty barvy pryč, nenajdete je již na policích. Lepší chytit svůj oblíbený, než si mír ven.

Vzorník zleva: Urban Decay Oil Slick, omrzlina, smog, UV-B, bledost, mor, modřina
Udělejte si procházku dolů paměťové pruhy těchto svátků s městským rozkladem vinobraní kolekce kapsle (17 dolarů), již brzy.

Šťastný #caturday!

Vzestup a lesk, ranní sláva. Doufám, že ses dobře vyspal. Spal jsem … Je zajímavé, lol! Connor Claire měl včera šestiměsíčního hodnocení, takže včera v noci byla trochu mimo druhy od všech pozorností a probudila se brzy. Ale my se chystáme podél … Tabs je trochu plný pláče, pravdivá je pravda, ale snaží se být trpělivý, protože je stále nová pronájem.

REKLAMA

Děláš tam něco zábavného?

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen