Teplý vs. Úžasné barvy: Myslíte si někdy make-up, který odporuje vaše podtóny?

na sobě jednu z nejlepších chladných tónovaných očních očních výrobků, které jsem kdy použil, přesýpací hourglass Prism Duo (smutně, je to přerušeno!)
Dívka, udělám to po celou dobu, ale většinou s očními a rty produkty … a občas také se červenat a bronzer.

Nikdy to neudělám s nadací, korektorem nebo práškem. Takže, v podstatě ne pro velké produkty kůží, protože pokrývají takové velké plochy, takže neshody jsou více zřejmé. Ale zelené oční stíny není určena k tomu, aby odpovídala vaší barvě pleti vůbec. Mělo by to být jiné.

REKLAMA

Mám teplu tónovanou kůži a miluji dobrou chladnou šedou nebo ledovou stříbrnou oční střelnici. A budu nosit modrého růžového rtu v horkém druhém.

Vím, že to někteří lidé to neudělají. Vyhýbají se barvám, které odporují jejich přirozené barevné teplotě nebo podtóny, ale někdy se mi líbí věci, které je někdy “střet”. Myslím, že můžete použít jako trik, aby se věci vyčnívaly více. Plus, stejně jako způsob, jak to vypadá.

A co ty? Nosíte někdy barvy, které technicky (podle “pravidla make-up”) nejsou vhodné pro váš kožní tón?

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. Ugh, dostávám se na chlad, a to nebylo nejvíce úžasné věcí v celém světě.

REKLAMA

Myslím, že vím, kde jsem ho chytil. To bylo na cítě (vždy jsem se zdát, že jsem se nachlazení v cíli) minulý týden. Chodil jsem kolem dostat věci a vzpomínám si na myšlení, Jeeze, jsme hluboko do chladné sezóny, a ještě jsem nezachytil chlad. Myslím, že to udělám, aniž bych byl nemocný!

Samozřejmě, v okamžiku, kdy si myslíte, že chytíte chlad …

Mám pro vás dvě slova: studený-eeze. Funguje to.