NARS tekuté červenat: Mám kbelíky a barely lásky k této lince!

Nové NARS tekuté červenat
Zde, dovolte mi, abych se tam dostal a dali vám rychlé rameno na sekundu, protože jsem opravdu nechtěl, abys vytáhl sval, který dělá had, když oslavujete, když vám řeknu, že nové NARS tekuté červenat jsou trvalé. JAKO!

Budou také na čítači dříve, než jsem si myslel. Budou k dispozici počínaje 12. května na Sephora obchodech, NARS butiques a online. Opět, Yay!

REKLAMA

Ok, pamatujte si, že Nars orgasmus kapalina červenat jsem mluvil o sbírce orgasmu dříve dnes? Je to vlastně jeden ze čtyř tekutých červenadanců vyjde 12. května.

To je, jako člověk spí!

Jsou to 30 dolarů, zcela nové na Nars Fam (jako v tom, že nikdy nebyli vidět dříve), a dostanete 0,5 oz. Skleněná láhev s čerpadlem.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Co to má použít jeden?

Slippery jako silikonový základní nátěr, tyto super koncentrované tekuté červenat mají konzistenci srovnatelnou s rýhovou krémem. Můžete je nosit pod nebo na vrcholu prášku červenat.

Orgasmus
Budete potřebovat pouze jeden nebo dva kapky pro tváře a já jen používám prsty, abych je míchal dovnitř.

Jsou to sooy snadno použitelné a taky zábavné.

Čtyři odstíny založené na NARS prášku červenat se ve stálé linii

Shodou okolností, všichni jsou odstíny, které jsem se stal milovat a byly posedlé roky. Podivný! Je to jako Nars měl přímý potrubí do mého mozku nebo něco …

Každopádně, jinak než zlatý broskvový růžový orgasmus, tam je zlatý meruňkový lesk, zlatý korálový torrīr a zaprášený růže Dolce Vita.

Dolce Vita je nejblíže k jeho protějšku

Je to také nejtemnější ze čtyř. Myslím, že je to nejblíže k jeho práškovému protějšku. Vypadá to, že někdo vzal zadní stranu lžíce na pánvi, rozdrcený prášek, smíchaný v kapalině a nalil to do láhve.

Dolce Vita
Méně Shimimer, satén s orgasmem, lesk a torrid

Pokud jde o tekuté červenat verze orgasmu, lesku a torrid, jsou mnohem méně třpytivé, než jejich prášek červenat verze, což je činí více jako satiny, které občas se záblesku s mikro-třpytem zde a tam. Jako základní barva s velmi malou perlou.

Lesk
Myslím, že všechny tři vypadají krásně, když se nosí sami. Vytvářejí přirozené, orosené tvář efekt s barvami, které vydrží celý den na mých suchých tvářích.

Vášnivý
Ale skutečná zábava začíná, když vrstva tyto tři odstíny s jejich protějškem prášek červenat. To zesiluje základní barvy o něco více, takže vidíte více korálů, broskví, meruňky nebo růže.

Dolce Vita
Vášnivý
Lesk
Verdikt

REKLAMA

Kbelíky a barely lásky? Pro tento řádek! Moje naděje je, že NARS v budoucnu uvolní více odstínů. Krásné barvy vrstva dobře a nezlisuje. Oh, a nebojte se – láhev se zdá být větší, než vypadá, protože trochu jde dlouho, looong. Jsem si jistý, že se vám bude líbit, a můžete je dokonce milovat. vysoce doporučeno!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen