Urban Decay Troublemaker paleta: Tato fabulózně flexibilní paleta je v prodeji nyní

Jsi troublemaker, Urban Decay!
Líbilo se mi paletu Urban Decay Troublemaker, když to vyšlo za $ 39 poslední pád, ale je to na prodej za 19 dolarů teď! Děláš si ze mě srandu?! Miluji to v této ceně, což je, kolik je nyní v prodeji (jak mluvíme ve společnosti Sephora a webové stránky UD). Myslím, že je to skvělá “jít ven” paletu, a dostanete HELLA Major Bang za vaši buck za tuto cenu.

Když to otevíráte, vypadá to, že existuje devět odstínů, protože existuje devět pánví, ale ve skutečnosti 10, protože dva odstíny sdílí střet, středovou pánev. Je to rozděleno mezi černou a bílou, a já nechápu odůvodnění za to, že černá se dostane do bílé, a bílá se dostane do černé, ale oba jsou užitečné, takže můžu žít s ním, zejména na 19 dolarů.

REKLAMA

Paleta je dodávána také s miniaturní trouberkarka řasenka, která vyniká v zahušťování, ale je jen v pořádku při prodloužení a podržení curl (obvykle skončí vrstvení pod samostatnou prodlouženou vodotěsnou řasenku).

Teď tři teplé tónované hnědé matné v této paletě jsou to, co bump tento špatný mladý chlapec až do úrovně bad-@ ss. Žádný z nich není příliš oranžový-y nebo načervenalý, což jsou nejlepší trendy nejlepší, a všechny tři jsou eminentně užitečné den / noční barvy. Nejlehčí člověk mi připomíná Mac Bamboo, zatímco střední tónovaný vypadá jako Mac měkký hnědý, a tmavě hnědá by mohla prakticky projít pro Mac Brown Down Dupe.

Jsou to barvy, které vím, že můžu nosit ve dne a v noci. Dokonce i ve 2 hodiny ráno … Ne, že nemám mnoho příčiny nosit oční stíny na 2 ráno (již).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tam jsou také čtyři kovové šperky tóny, které dvojité jako jiskřivé, lesklé oční látky. Cítí se trochu chunker než hnědé a vykazují trochu spadku – mnohem více než hnědé (které nemají žádný podzim) – ale na prodejní cenu, jsem s tím v pořádku.

Takže, když jdete na párty, tato paleta dělá to opravdu snadné dát oko dohlížet dohromady. Můžete mixovat jeden nebo dva hnědé na víčkách, pak řádek lash linky s některou z kovů.

Tam jsou některé dobré možnosti zde hrát se stínovou intenzitou, zejména s tóny šperků v tandemu s bílým černým střetem. V top pic, mám na sobě zelený stín, bankroll, vrstvený na vrcholu černého stínu v střetu.

V podstatě, použití kovů na vrcholu černého odstínu je z nich vypadat bohatší, tmavší a hlubší a uplatňovat je na vrcholu bílého odstínu činí z nich jasněji.

To je docela dobrý prodej na docela flexibilní paletě. Chci říct, hnědé jsou skvělé, ale metalika spojená s bílým / černým střetem si ji vezmou na další úroveň.

REKLAMA

Je to užitečné a je to na prodej!

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen