Paul & Joe Beauté Loot

Snažím se přijít s publikovat tituly, které nezahrnují slovo “haul” … je to trochu opakující se. Opakující se však nemusí nutně označovat nudné, že? Dnes vám přináším nějaký Paul & Joe Beauty Loot:

To bylo pobídáno dárkem, který jsem dostal z mého kamaráda na Vánoce:

LE BAL MASQUE SET v 001 Oh! Karneval!
Po obdržení tohoto přítomnosti jsem byl nucen jít na nejbližší kupující léky MART (SDM), který nese linku Paul & Joe, stejně jako na pokládání očí na slávu jejich displeje, ztratil názor, zatemněno na něco, Pouze probuzení tolik, kolik objevíš, aby se vaše kreditní skóre kartu v pokladníku. Bylo to chyba mého přítele!

Za prvé, pojďme se lépe podívat na to, co je obsaženo v Le Bal Masque Set:

Souprava obsahuje:
• Zvýšená léčebná balzám
• Barva očí (X5 listy)
• krémová lícní barva L001
• vodotěsná oční vložka 01
• Pouch
Není to vzácné!? Téměř nechci využít ty oční stíny. Téměř.

Zde je to, co jsem si koupil pro sebe:

Paul & Joe Přírodní rtěnka v # 207 Grapevine ($ 20 + $ 8 pro doplňovatelné pouzdro)

Lak na nehty v (l na r): figue 04, kakigori 07, koala medvěd 12 – $ 16 každý
Chcete-li zúžit na tyto 3 volby, odkázal jsem značně k tomuto úžasně rozsáhlému publikování z ImabeautyGeek (co bych udělal bez jejího blogu? Ušetříte peníze? Ha!).

Barva očí kartáč s – $ 21
Je to neuvěřitelně měkké, stejně jako fantastický tvar pro míchání. Překvapivě jsem neskončil s jakýmkoliv typem očních stínů, což je pro mě neobvyklé. Nicméně jsem si myslel, že mám tak spoustu odstínů, abych vyzkoušel z těchto očních stínových listů v Le Bal Masque Set, poskytnu jim vír, abych zjistil, jestli se mi líbí dostatečná k tomu, aby se dostaly do plné velikosti pánve.

Dva skvělé věci, které je třeba poznamenat o tomto havaru (stranou Okouzlující produkty samy) je to 1) využití dárkové karty $ 50 SDM, stejně jako 2) Dostal jsem šílené množství bonusových optimálních bodů za náklady mnohem více než 75 dolarů na Paul A Joe produkty, takže je tu.

Zkoušeli jste Paul & Joe? Věřím, že je to moje nová Anna Sui! (Stále se mi líbí Anna, stejně jako Paul & Joe – je tu prostor v mém srdci pro oba -ry tři? – z vás).

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

To, co jsem dostal na zábavu Vánoce 2015it, aby poskytl stejně jako získat dárky na Vánoce! Jak jsem diskutoval během blogmas, jsme docela nízký klíč na Vánoce, které se rovněž vztahují na dary. Dal jsem si tak mince z máty, kuchařka, nahoře od kořenů (žádné ponožky!)), Dřevěné nádobí z William Sonoma, a …
28. prosince 2015 ‘Beauty ”

Halní 2017 – make-up, stejně jako pleywerwhen se dívám na všechno dohromady, jako tohle, věřím, že jsem dostal trochu přinesen s make-upem tahání … ale když si to trochu trochu trochu trochu, trochu trochu, tam se nezdá Jako tak moc! 😉 Nebyl jsem schopen jít na aktuální boxerský den …
25. ledna 2017In “krása”

Anna Sui Holiday Sweets Dárková sada v 02 Sugary Sweetthis byl součástí prázdnin 2014 Omezené vydání vydání – Jsem jen 2 roky stejně pozdě! Vlastně jsem to tento rok objevil dříve v vítězi, takže to nebylo, jako bych na tom seděl 2 roky! (Ale bylo to chápáno, že se stane …))) Anna Sui 2014 …
14. prosince 2016 ‘Beauty “