Sephora VIB Prodej doporučení: Tarte Tartelette v kombinaci Bloom

Desire Seznam-hodný
Hádej co…? V listopadu je Sephora VIB prodej v listopadu, takže tento týden zdůrazňuji několik mých preferovaných make-upu, kterému věřím, že si zaslouží váš seznam vašich přání.

Ignorovat vnitřní hlas uvnitř hlavy, který vždycky říká: “Opravdu neeeed ještě jeden neutrální paleta oční stíny?” Vzhledem k tomu, že se svým matným neutrálním hnědým, stejně jako béžovým očním očním očním, stejně jako jeho třpytivé taupe, zlato, stejně jako měděné přízvukové odstíny, části mraky pro mě, stejně jako já uvádím to jako neabanded Hoarder neutrálních palet. Líbí se mi, protože je můžete nosit po celou dobu, stejně jako pro jakýkoliv typ příležitosti. Nicméně tartelette v kombinaci kvetou stoupá nad zbytek imo.

Využívám tuto kombinaci “podvádět” vzhled hlubšího oka, což je něco, co nabízím s každodenním vzhledem k tomu, že mám víčka s kapucí. Tato 16-pánská kombinace Bucks Předkládaný vzor teplé červené, stejně jako oranžové-y hnědé, stejně jako místo toho se může pochlubit spoustu chladných tónovaných odstínů, stejně jako neutrální hnědé, které jsou fantastické pro řezbářství.

REKLAMA

BÁJEČNÝ!
Make-up maestros v Tarte objevili metodu, jak nám bez námahy tkít tyto dlouhotrvající, pigmentované stíny do sebe, aby zajistil, že i když spěcháte (nebo i když nechápete, co děláte), můžete stále ještě Buff, stejně jako mísit svou metodu do něčeho, co se zdá, že jste na něm strávili hodiny.

Další den, ještě jedna fotka mě v pyžamu.

Můžete si vzít libovolný typ kombinace jeho barev, stejně jako bič zcela rychle vzhled. Obvykle ráda dělám lehké béžové pod mým obočím kostí, stejně jako uvnitř vnitřního rohu, středně hnědá v záhybu, stejně jako vnější roh, který prohloubil mé oko, lehčí hnědý posuvný odstín, stejně jako tedy tmavší hnědé na lince Moje řasy.

REKLAMA

Líbila se mi tato kombinace již léta, ale já jsem to v poslední době využíval mnohem více než jakýkoli typ neutrálních stínů v mé sbírce. Nosím to do servisních obědů, institucí Drop-off, setkání, které mám s klubem Moms, jsem součástí, na pochůzkách … všude, opravdu. Pokud chcete něco, co můžete nosit jakýkoliv typ příležitosti, jakýkoliv typ ročního období, to je to. Je to 39 dolarů, nicméně s 20% slevovou sazbou VIB můžete získat za 31.20 dolarů, stejně jako s 15% odvolací diskontní sleva můžete získat za $ 33.15.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen