Neděle s kartami kočka, make-up stejně jako kouzlo blog maskot, sv. 653

V průběhu let, kdy byly záložky opravdu dům na Velikonocích, stejně jako ne ven zívající po celém světě u některých exotických národních lokalit pro kočičí modelování střílet, konal velikonoční lovu vajíčku v domě pro regionální kitties stejně jako děti. Yup, navzdory jeho přírodě Diva byl srdcem.

Počkejte – vezmu si to zpět. Jeden rok se dostal trochu dotekem, kdy se mu snažil ukázal Velikonoční zajíček. (Rozumíte přesně, jak si karty líbily prase pozornosti.)

REKLAMA

Byl to rok Ryan Gosling oblečený jako Velikonoční zajíček, stejně jako prováděný nákazy, stejně jako hráli na akordeon. Vzhledem k tomu, že karty byly navrácené profesionální, nenechal se, že žárlí, ale mohu říct. Bylo to něco o jeho očích stejně jako metoda jeho vousy přestěhoval … obtěžoval se.

Rosie říká: “Hoppy Velikonoce”.

Rosie byla veškerá společnost na její velikonoční vajíčko hledání dnes. Využila mřížku, stejně jako naprogramovaná některá softwarová aplikace pro systematicky vykreslení, které oblasti kruhu by měly největší statistickou možnost včetně vajec.

To fungovalo opravdu dobře.

Teď věří, že otočením do aplikace pro kočky i děti, protože to je místo, kde vidí znaky dolaru, stejně jako ona v současné době objevuje Python, aby tento sen splnil.

REKLAMA

Jo, není to typ vědce, který jen sedí někde, stejně jako nedbale důstojníky. Je to určitě getter. Vypůjčila jeden z Connorových programovacích knih, stejně jako plány mít prototyp, který je připraven brzy testovat. ?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen