Sobotní surfování, 22. srpna 2020

Dobrý den, a potěšená sobota!
Vítejte na víkendu, Yay! ? Doufám, že vaše postoje vystoupila na dobrý start. Důl je dostatečně kopat zpátky. ?

Můžeme začít tím, že mluvíte o make-upu? pěkně prosím? – Protože jsem přemýšlel o komentáři, který zůstal na příspěvku druhý den o kontrole make-upu jako vše nebo-nic věc …

REKLAMA

Co řekla o tom, že je vše-nebo-nic, když se to týká make-upu * opravdu * rezonuje se mnou! V minulosti jsem naprosto cítil. Před několika lety, kdybych nebyl schopen vytrhnout sofistikované Smokey oko sestávající z méně než pět odstínů, ani bych se nedotkl mých kartáčů. Myslel jsem, proč tam jít tam, pokud nemůžete jít celou cestu, víš?

Oh, jak se časy změnily!

V posledních několika letech jsem vzal mnohem více kopat techniku ​​k make-upu, a zejména s ohledem na to, že pandemie začala. Dne dny – v několika případech, týdny! – Bez make-upu vůbec.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

V poslední době jsem se však snažil motivovat, abych nosil trochu mnohem víc a jdu trochu navíc s make-upem, protože se opravdu cítím lépe, když se snažím trochu, i když je to jen řasenka a obočí gel.

Když dělám, dostanu stejný pocit, že dostanu, když jsem si postel ráno. Stejně jako, když nedělám postel a je to rozcuchaný nepořádek, cítím se trochu … Vyvážený? Technicky i zůstávám funkční, ale kdykoliv chodím na to, že jsem procházel, jsem načlenil …?

Uvědomuji si, že neudělám, že nemám “potřebovat” (Airquotes) make-up být funkční, ale na sobě trochu se zdá, že se zdá, že se jedná o hranu, což je jen říct, že jsem to podíval se čtyřmi produkty v rozpětí Čas trvá poslouchat ostrovy v proudu, který hrál v pozadí, lol! ? ️

Mac Studio Fix Soft Matte Foundation Stick v NC42, Stila BESO tekutá rtěnka, městský rozpadový dělník masara a městský rozpadový obočí
Použil jsem červenou tekutou rtěnku zvanou Stila Beso, combo obočí pero / tužka s názvem Urban Decay Brow Blade, řasenka s názvem Urban Decay Cannonball, a Mac Studio Fix Soft Matte Sheer Stick Foundation kolem mých úst a nosu.

Chtěl bych naprosto vynechaný základ, ale v poslední době jsem byl hyper-si vědom mé horní části rtu. Mám tam nějakou pigmentaci, což mě nutí vypadat, že mám to, co jsem laskavě označující jako “stín knír,” a je tam i po vosku. Je to tak divné! Má někdo jiný jiný? Je to trochu nepříjemné, ale hej, s maskou, nikdo neví, co se děje kromě mě … a můj knír, hahaha!

Tento víkend sobotní surfování …

Udržujte své tlapky přešel k palčátům kočku, turecká angora, která byla nominována jako Nový Zealander roku. Vychází proti předsedovi vlády Jacinda Arrdrova a generálního ředitele zdraví Dr. Ashley Bloomfield. Hodně štěstí, rukavice! Doufám, že vy vyhrajete.

Když už mluvíme o kočkách, znáte nějaké kočičí dámy, kteří by chtěli parfém zvané kotě kožešiny? Nebo možná jeden z těchto dopravců koček, které mají být to nejlepší z nejlepších pro strach kočičky?

“Je tu opravdu falešný nápad, že pokud se staráte o make-up? nebo pokud jsou vaše zájmy v odvolacím a módě, že to je nějaký frivolní. Ale vlastně si myslím, že se jedná o některé z nejpřednějších rozhodnutí, které děláme, a my je každé ráno, “říká AOC.

Pandemie se údajně předložila instagram baddie trend a uvalil se mnohem více přirozenějším odvoláním estetika.

Beauty značky se vyvíjí! Spousta se snaží vrhnout make-up gendered historie jako mnohem více mužů přijmout na sobě kosmetiku.

Toto černé odvolání podnikatel zahájil svou službu ve své koleji, jako Junior na UCLA, a nyní jsou její produkty přepravovány v městských outfitterech.

Při nákupu přežít omezení na jejich plavidlo z důvodu pandemie, spousta make-up umělců se otočí k umístění svých služeb v kreativních způsobech.

Spadl jsem do Youtube králíka díry těší tyto dvojčata slyšet klasické písně poprvé.

Annie Lennox, mimochodem, je legenda.

Mluvit o legendách

Naučte mě, jak udělat kouzlo, Lisa.

To může nebo nemusí mě trochu roztrhnout.

Někdo to prosím, aby to pro mě.

To bylo tak dobré.

REKLAMA

I když nemůžete / nemůžete / necítíte se jako na sobě celý obličej tento víkend, proč nezkusit trochu make-up jen pro zábavu? Mohlo by to udělat dobrý den, kdy máte ještě lepší. Jen nikdy nevíš!

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen