Nákup Beauty Backupy: My opravdu musím mít extras sedí kolem?

Vím, že jsou tady někde …
Ok, teď … Začnu něco dělat něco, co může znít kaskádu k mým kolegům milovníkům lotionů a jiných kosmetických výrobků, a.k.a. Moji lidé, ale nemyslím si, že budu mít krásu backupy kolem.

Počkej počkej! – Chci říct, že budu muset udělat několik výjimek, stejně jako pro péči o pleť, kterou jsem používal denně od poslední ledové věku, jako Kate Somerville Anti-Bac a mých clarinů krém, ale já si nemyslím, že potřebuji Udržet mnoho dalších doplňků v domě. Většina z nich jen sedí zabírání zbytečného prostoru a peněz.

REKLAMA

Je to dobré, že je dobré být vždy připraveni v případě péče o pleť nebo make-up pohotovost (oni se stává), zejména pro produkty, které věřím a lásku, ale jedna věc, kterou jsem se dozvěděl o kosmetických výrobcích, je, že je vždy obvykle něco srovnatelného Tam je to asi tak dobré, jako by ne lepší. Novější technologie, nové barvy, nové vzorce – někde tam je téměř vždy alternativa, a já nevím, proč se mi to nedalo dřív (pravděpodobně to udělal, ale zapomněl jsem), ale mé preference se také neustále mění . Zítra nemiluji (nebo potřebu).

Moje pokožka se také mění, můj styl se mění, můj život se mění, můj rozpočet se mění, a některé z věcí, které jsem dával přísahu před několika lety, už mi nepovolí mě.

BTW, toto zjevení se stalo na nedávné cestě k obchodníkovi Joe.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Freakin ‘TJ, člověče! Všiml jsem si, že jejich krém na ruce je na skladě.

Je to baaaaaack.
Můžete si to pamatovat, ale když to v loňském roce spustil, ztratil jsem svou zatracenou mysl pro to a koupil pět trubek, žádný vtip!

Stojící v obchodě tento týden a při pohledu na tu polici naplněnou více krabicemi stejného krému, pomyslel jsem si – Svatý kecy! – Stále mám většinu náhradních trubek, které mám loni, a jsou stále neotevřeni. Použil jsem jen dva z nich, a to proto, že TJ vydala ginger-vonný krém na pár měsíců o několik měsíců, což jsem se tedy zamiloval do té doby, tak jsem se rozvrhlil. Samozřejmě, že tam byly jiné krémy na ruce a pleťové vody z jiných značek, které jsem chtěl vyzkoušet …

V podstatě jsem nemusel vykázat pět trubek v loňském roce.

Zálohování jsem našel v jedné zásuvce …
Když jsem se dostal domů z obchodu, zkontroloval jsem zásuvku, kde si udržuji make-up a beauty produkt zálohování, a poprvé v letech jsem opravdu vzal, co bylo tam. Našel jsem tři trubky make-upu pro stále hd korektor, který jsem použil, ale už nepoužívám, protože v těchto dnech zřídka nosím plné pokrytí. Také jsem našel starý rozčmízený photofinish primer, becca podsvícení primer a přesýpacích hodin závoji primer.

Stejně jako žádné srandu, tam bylo tolik věcí, které tam byly roky a nebyly se dotkly. Ztratil jsem spoustu peněz na zálohování věcí, které už nepoužívám, které již nejsou pravděpodobně vypršeny, a já to už neudělám.

Můj make-up styl se v posledních desetiletí změnil (mám na sobě méně make-up, protože jsem unavený a mám časová omezení), a já jsem také v tom, kde vím, že pokud něco miluju, bude se dostat Projděte nebo se změnil nějakým smysluplným způsobem, život bude pokračovat, a já budu moci najít něco jiného, ​​abych ho nahradil.

REKLAMA

Karen před pěti lety by byl šokován, jsem si jistý, ale nechci udržet zálohování kolem už, pokud jsem si jistý, že je to za něco, co budu používat dříve než dlouho. To je můj plán a jsem na to stickin!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen