Nové vlasy! (2021 února)

Čerstvá sekání!
Nakonec jsem dostal své vlasy sekačky-sekané a oh, můj gosh! – Reliéf je hmatatelný! Po tom, co se cítilo jako 10 liber mokré psí na mé hlavě, protože v loňském roce se cítím jako zcela nová osoba. Fyzicky, duševně, emocionálně, duchovně. Všechna slova “lly”. Cítilo se to úžasné, aby pro mě vyložil ukazatel 2020.

Našel jsem krásný salon v mém areálu, který poskytuje venkovní účesy a udělal schůzku s Gal jménem Ariana Benoit (našel ji prostřednictvím místní skupiny matek na Facebooku).

REKLAMA

Jeden ze skupinových členů zveřejnil obrázek její vrstvené lobu poté, co ji Ariana odřízla, a vypadala tak potěšena a roztomilá. Vždycky jsem si trochu nervózní, když stylisté jsem nešel, než jsem si rozřezal vlasy, protože mám tak četné špatné účesy. Plus, pandemie. Ale musel jsem něco udělat, protože váha z vlasů mi dává bolesti hlavy každý den.

I když všichni byli maskováni a přijímat opatření, snížit množství času, který bych musel být v křesle, kosmetický salon navrhl, abych si umýval vlasy doma a dorazil do schůzky s mokrou, takže to je to, co jsem udělal . Také dvakrát maskoval a nosil brýle.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Přinesl jsem pár inspiračních fotek se mnou na schůzku, s myšlenkou, že bych teď udržel dlouho.

Pravda je řečeno, byl jsem trochu z mé mysli v poslední době (myslím, že jsem narazil na pandemickou zeď, Le povzdech), a i když jsem byl v pokušení požádat ji, aby to všechno vyrazilo, nechtěla jsem Udělejte něco příliš extrémního. Je to asi to nejlepší nápad udělat velké změny, když se necítíte emocionálně velmi silný, víš?

Ariana opravdu vzala čas, aby zjistil, kde se moje vlasy přirozeně chtěly částečně rozdělit, pak mě vedl, co realisticky by to bylo a neudělalo by. Navrhla si vybrat bridget Bardot-Style Style s opony rány, takže jsem mohl udržet délku, ale pokles váhu. Závěsové třesky by také umožnily určitou měkkost kolem mé tváře, když musím hodit vlasy do buchty nebo ohonu (což je často).

Spousta vrstev a závěsy
Chtěl jsem kolem tváře nějakou měkkost po dní, když nosím vlasy.
PonyTail Action.

REKLAMA

Jsem opravdu spokojen s tím, jak to dopadlo, a já se znovu cítím jako já. ?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen