Tarte Tartelette Tase Review

Jsem konečně v pozici, abych udělal recenzi na této paletě, protože jsem použil exkluzivní za celý 2 týdny Byl jsem na dovolené, protože to byl jediný oční stínový produkt jsem zabalil mě.

Tarte Tartelette Tease paleta normálně prodává za 25 dolarů, ale koupil jsem ji během prodeje dubna vibrace za 21,25 dolarů. Obsahuje 6 odstínů, z nichž každá váží 0,85 g pro kombinovanou celkovou hmotnost palety 5,10 g

Před touto paletou jsem nepoužil mnoho tarte make-up. Vlastně jsem vlastnil jen osamělý tarte červenat v exponované, kterému moc se nestarám (je to hodnoceno být re-homed). Takže jsem byl poněkud jistý o této paletě.

Tyto oční stíny jsou součástí svého amazonského jílového rozsahu, které tarte touts jako tetující a hydratační. Tarte nabízí oční stíny, červenat, řasenka a nadace představovat Amazonian Clay.

Tato paleta obsahuje 4 Mattes a 2 SHIMMERS:
• šepot – lehká broskev (matný)
• Wink- světle růžová nahá (matný)
• Crush – Golden Taupe (mráz)
• První třída – Rosey Taupe (Shimmer)
• Heartbreaker – Deep Yellow Brown (matný)
• BFF – Deep Cool Plum (matný)

Chci chovat Tarte pro zahrnutí matného vrcholu, který není příliš častý v očních stínových paletách.

Moje oblíbené odstíny jsou (nejsou překvapivě) první třída a rozdrcení. Dávám přednost povrchu první třídy o něco více, protože je to hladší a méně chunky hledá ve srovnání s rozdrcením. Stíny trvaly dobře na mých víkách, s mírným vyblednutím kolem 10 hodinové značky, ale stále vypadá dobře po celý den prohlídky v horkém, vlhkém japonském klimatu.

Barvy v paletě půjčují do jednoduchého očního vzhledu a můj oblíbený způsob, jak nosit, je jedním ze dvou způsobů:

1) víko = rozdrtit, zmačkat = heartbreaker, přechodná = mrknutí, zvýraznění = šepot
2) Víko = první třída, Crease = BFF, přechodová = mrknutí, zvýraznění = šepot
Některé dny jen nosím jeden z třpytivých odstínů na víku, mírně se mísí s mrknutím a zavolejte mu den.

Tato paleta se podivně voní vanilky. Nevěděl jsem to předem a když jsem poprvé začal používat tuto paletu, byl jsem zmatený, proč jsem najednou cítil sladkou vanilku, když jsem použil můj oční make-up! Vůně mě neručí, ale může se obtěžovat některé lidi.

Také mám rád, jak je malá a štíhlá paleta, měření pouze 9,8cm x 5,8 cm x 1,2 cm. Je vyroben z lepenky, které není nejvíce silnější, ale neměl jsem žádné problémy při cestování. Paleta je zajištěna magnetickým uzávěrem. Také oceňuji, že obsahuje zrcadlo uvnitř.

Teď víš, že ráda málo vylepšuje předem provedené palety. Pro tartelette dráždi bych jen vytočil jen barvu mrknutí do hlubšího růžového stínu pro přechod, stejně jako toto:

Ve svém současném stavu ho považuji za příliš podobné šepot – originál pro referenci:

Jsem opravdu potěšen, že jsem přinesl tuto paletu na výlet, nikdy jsem necítil potřebu dalších dalších barvách – každá věc, kterou jsem chtěl, byla obsažena v tomto malém drahém.

Oční stíny jsou vyrobeny v USA. V Kanadě je Tarte k dispozici pouze na Sephora.

Profesionálové:
• Dlouhý vzorec nošení: Začkakování a fade-odolný vzorec
• pigmentovaný
• Může vytvořit kompletní oční vzhled
• Velmi kompaktní balení
• dobrá hodnota – skvělý způsob, jak vzorkovat 6 barev
• Bez krutosti, bez paraben-bez minerálního oleje

Nevýhody:
• hlubší matné odstíny jsou mírně práškové a sušší, což je obtížnější směs
• kartonové balení
• Vonné (zbytečné)

Stash hodnota: 8/10

Tato paleta byla dokonalá položka pro ponorání prstů do tarte kosmetiky. Máte tuto paletu? Jste fanoušek Tarte kosmetiky – doporučte mi své oblíbené!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Lise Watier simply Nudes Eyeshadow PaletteI rushed to get this review up because I just couldn’t hold off on testing this puppy out and sharing my thoughts.  The Lise Watier Simply Nudes 12-Colour Eyeshadow palette is from the variations de Nude Spring 2016 collection: I’ve neglected my project focus 10 palette (the Smashbox double Exposure) so I…
February 25, 2016In “Beauty”

bareMinerals The Regal wardrobe PaletteFinally! After owning this for more than a year, I got around to trying it and now reviewing it. 😛 Although this particular palette is no longer available, I hope my review of the products will help get a sense of bareMinerals pressed products in general. I’m most familiar with…
February 21, 2017In “Beauty”

Maison Jacynthe makeup LaunchI’m sure you’ve heard of this brand by now since it’s making the rounds on all the Canadian beauty blogs! 😉 I won’t bore you too much with the mythos of Maison Jacynthe (yes, there’s a real person behind the brand, Jacynthe René) as it’s been written about countless times recently…
27. října 2016 ‘krása “