Produkty krásy: Jaké věci si nejvíce kupujete?

Mwhahahahaha
1. Černé vlasové kravaty

Já trvale nakupuji nové balíčky černých vlasových vazeb, které nahradí ty, které zmizí do černé díry kosmetických výrobků. Když se snažím opravdu těžké neztratit, můžu jít pět, možná šest měsíců, aniž by si koupil nový balíček.

Typicky však jsem popadl čerstvý každé tři nebo čtyři měsíce. Poskytl jsem pravdu, že je nemůžu udržet. Slovy mandolorian, “toto je cesta.”

REKLAMA

2. Kondicionér vlasů

OMG, tolik kondicionér! Mějte na paměti přesně, jak v 80. letech, stejně jako “90s přesně, jak by směry na kondicionérových lahvích uvádějí něco podél linií pracovat čtvrtiny blob do vlasů? Vždycky jsem potřeboval, jako pět dolarů v hodnotě kvartérů v mém, lol! Rychle jdu s velkým řešením kondicionéru. obvykle dva nebo tři láhve měsíčně.

3. Všechny věci spojené s hydratační

Face Cream (v současné době miluji bigriječnost Omega opravy), tělové mléko (všichni vanilka + levandule je můj džem), krém, krém, balzám na rtu … pokud stejně jako když se zombie apokalypsa vyskytne, budu hromadění zvlhčujícího, jako nikdo obchod.

4. Opalovací krém

To byl poměrně nedávný uptick (jako v loňském roce), jak jsem se snažil být usilovný o každodenní ochraně slunce. Tělo opalovací krémy stejně jako dohoda s opalovacím krémem je obrovský kus rozpočtu krásy.

5. Hnědé oční linky

Někdo jiný s nimi plamen? Jsem Avid Tothliner, takže hnědá vložka nikdy nevydrží dlouho v make-upu.

REKLAMA

A co ty? Jaké produkty krásy si koupíte nejvíce?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen