Jaké jsou vaše současné koníčky, a pokud byste mohli začít koníček v novém roce, co by to bylo?

Přemýšlel jsem o koníčcích hodně v poslední době a dělám věci jen kvůli tomu, protože vám přinášejí radost.

Mám pocit, že jsem pro dospělý těžký pro tak dlouho, jen jsem šel od jednoho úkolu do příštího od okamžiku, kdy se moje oči otevřou ráno, dokud neprošel v noci. Já jsem tak zvyklý neustále v produktivním režimu, který by mi uvolnil cizí, a když se snažím zablokovat nestrukturovaný čas, abych udělal cokoliv, co chci, dostanu nutkání dělat prádlo nebo řešit cokoliv jiného, ​​co jiného je vedle mého zdánlivě nikdy -Fending Seznam úkolů.

REKLAMA

Stále miluji hrát s make-upem, samozřejmě, ale v poslední době jsem neměl na sobě tolik. Pečení a vaření bývaly mé koníčky, ale teď tyto věci se cítí jako domácí práce, protože jsem ten v našem domě, který obvykle krmí každého. SIDE POZNÁMKA: Nemůžu si vzpomenout, jaké to je, aby se jídlo jen ukázal zázračně na snídani, oběd a večeři. Muselo to být magické!

Anywho, rád bych našel relaxační koníček, který se necítí jako práce, takže jsem byl brainstorming věci, které bych mohl vyzkoušet v novém roce. Zatím na mém seznamu potenciálních nových koníčků: horolezectví (nová vnitřní posilovna právě otevřela, ale s probíhajícím státem světa, nejsem si jistý, že jsem si něco takového právě teď), rafinhing starý nábytek (já trochu Chcete to udělat, takže mohu začít sbírat elektrické nářadí!) A učit se hudební nástroj.

REKLAMA

A co ty? Pokud byste mohli začít koníček v novém roce, co by to bylo? Také bych rád slyšel o každých současných koníčcích, které máte také!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen