Podněcovat rtěnku závistí tohoto pádu s novým smitten kotě kolekce la creme a roztavené rtěnky shades

na sobě novou la creme rtěnku v zemi hvězdy příliš tváří
Miluji mě nějaké naprosté balzám na rty (líná dívka říká haaaay!), Ale budu první, kdo přiznává, že když dívka chodí mnou na sobě snazzy rtu, který chytí mé oko a mám na sobě jeden z těch neodchylka sotva Tam odstínů jsem ochoten v daném dni

Říkám to rtěnku závistí a já jsem naprosto vinen z toho, že to mám.

REKLAMA

Stejně jako, kdybys šli mě na sobě jeden z nových odstínů z příliš tváří sbírky kotvené kolekce pro podzim 2014, jdu Ape-sh * t uvnitř.

Tentokrát kolem, Jerrod a posádka přidali zábavné nové odstíny broskve, růžové, berry a fialové k la creme rtěnky a roztavené rtěnky.

Vzorník zleva: La creme rtěnka v country hvězdy; Roztavené dlouhé opotřebované rtěnky v roztavené marshmallow, roztavené fig a roztavené bobule
Všechny odstíny jsou eminentně nositelné, protože Ahoj! – To je příliš čeleno, a mají glam / holčičí / hezký roh make-up trhu dolů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Zbrusu nový řádek příliš čelí Balzám La Creme ($ 22, v růžových trubkách) a nový La Creme Rtěnka Shade, Country Star ($ 22, ve zlaté trubici)
Peachy Pinish Nude Country Star ($ 22), nový la creme rtěnka odstín v uvolnění, je tak krémová a hladká, že by to mohlo téměř projít pro lesk.

Mám problémy s některými nahými barvami nahých rtů mytí (nebo jinak vypadajícím podivné … víte, jak to je s některými funky nahé odstíny.), Ale tohle to neudělá.

Bohužel, je to limitovaná edice, takže když je pryč, najdete mě v rohu s vyšívaným krajkou Hanky, Dadlivě Dabbing na třpytivé slzy, jak se v rozích mých kočičí očí.

Nový příliš čelil Sbírk Kitten Fall 2014 sbírka, s roztavenými rtěnky v levém dolním (21 dolarů)
Pak jsou tam čtyři nové $ 21 roztavené dlouhé opotřebované rtěnky ve spuštění, které jsou jako intenzivní tekuté rtěnky s lesklým povrchem a hladkou texturou. Připojují se k trvalé linii.

Roztavený obr

Roztavená rtěnka v rozpuštěném bobule
Pokud chcete podněcovat rtěnku závist, slick růžová roztavená marshmallow, načervenalé růžové roztavené bonbóny (není znázorněno), fialové roztavené fig nebo roztavené bobule přímo na rtech (šikmý aplikátor sponge-tip usnadňuje se dostat do rohů, Takže nebudete ani potřebovat lipovou vložku).

To by to pravděpodobně udělal.

Roztavený marshmallow.
Buďte si opatrní. S nimi jde trochu dlouhá cesta.

Country hvězda, roztavené marshmallow, cukroví, fík a bobule jsou nyní k dispozici se zbytkem sbírky kotvní kotě na příliš čelí čítače a toofaced.com.

If you’re all about dramatic lips, give one of these a whirl.

V současné době touží …

Čokoláda. a libry. Myslím, že musím být PMS-Ing (omlouvám se, TMI), protože chci inhalovat vidění bonbóny čokolády.

Pravděpodobně to nepomůže, že je vidět pět minut od mého domu …

Minulý týden jsem tam jednou zastavil – OK, dvakrát – pod rouškou “výzkumu”. Narozeniny El Hub je v červenci a vždycky rád dostává cukroví.

I found out from one of the people who works there that they get to eat all the candy they want, as long as they eat it inside the store (so you can’t take one of those 2-pound boxes home with you every night).

All-you-can-eat chocolate… I had to ask him twice because I didn’t believe him at first.

Can you think of that? It’s one of the perks of the job.

Yeah, now I’m thinking that I need to get a part-time job at See’s, LOL!

When you’re PMS-ing, what do you crave? For me it’s nearly always sweets.

REKLAMA

Sometimes it’s sweets and salty stuff, like chips, but normally just sweets.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen