Odpovězte na to: Co je to často odhalené odvolání mýtu, že slibujete opravdu funguje?

Chápu, že nejste “technicky” zamýšleli, aby se vaše řasy zkroutil poté, co použijete řasenku, stejně jako to téměř všichni pooh-poohs myšlenka … ale já dělám všechno čas. Stejně jako já slibuji, že to naprosto funguje! Musíte být nesmírně opatrní.

Dělám to od té doby, co moji řasy jsou jako malé větvičky, přímo stejně jako tenké, stejně jako se snaží držet curl, když jsem využil lash kulák, zejména když jsem pár s odolným vzorcem řasenky, nebo jedním, který právě nezdaří ” t mají pevnou držení.

REKLAMA

Když dělám curl po řasenku, pár věcí pomáhá …

Stejně jako ujistěte se, že mé řasy jsou naprosto suché, než budu využit. Tato metoda řasy se netýkají k upínacímu povrchu.

Stejně tak jsem – stejně jako já pochopím, že to vypadá hloupé, ale já jen budu stát stejně – poskytnout El Hub nebo jakýkoli jedinec v mé okamžité okolí hlavy-up, stejně jako, “Já směřuji své řasy, takže prosím prosím ‘t činí libovolný typ neočekávaných pohyby. ”

Je to jen s pranksters v mé rodině, nikdy nechápete, když někdo bude vyskočit zpoza rohu, stejně jako Go “Blaaa!”

To se vyskytuje hodně, stejně jako bych raději hluk trochu kookovitě než neúmyslně vytrhnout své řasy, když jsem je curling … a to je větší nebezpečí, když je kroutíte po aplikaci řasenky.

Jsem také velmi velmi, velmi opatrný. Netlačuji také na svorku, stejně jako i používám snadný, jemný tlak, který zabrání rozbití řas nebo jejich vytažení. Mluvím navíc, super-duper opatrný.

REKLAMA

Nenechal bych to navrhnout pro každého nebo říct: “Ach, jo, úplně! To je nejlepší způsob! ” Je to však to, co dělám, stejně jako pro mě to funguje.

Často debunkovaný odvolání mýtus / výrobek, který slibujete opravdu funguje?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen