Charlotte Tilbury Magic Foundation: Hallelujah pro tento hocus Pocus!

Kouzlo bylo obsazeno! Použití Charlotte Tilbury Magic Foundation ve Fair Shade 2 ($ 44)
Dlouho jsem byl zamilovaný s Charlotte Tilbury. Spojené britské make-up umělce vyzařuje starý hollywood glamour, stejně jako její osobní sbírka make-upu je zemřít.

Burgundsko, stejně jako zvýšené zlaté balení, jména, která vyvolala kosmetické legendy, stejně jako dech beroucí odstíny … po měsících, kterému se snažím koupit. Nejdřív jsem chtěl otestovat kombinaci stínu? A co rtěnka? Stejně jako proč byl nádherný Lucy na obloze s diamanty Glossed již nabídl? Pokaždé, když jsem věřil, že jsem udělal rozhodnutí, moje mysl byla okamžitě změněna ještě více krásně.

REKLAMA

Ale jak jsem zmínil o několikrát, moje hlava může být vždy otočena velkým nadací, stejně jako otočený, když se bzučák vyvinul v řev přes nový Charlotte Tilbury Magic Foundation.

Péče o značku bere formulaci, stejně jako reklamu základního výrobku staví pro mě hodně. Základy i korektory jsou obvykle přehlíženy ve prospěch více vzrušujících, pulzujících výrobků, jako je oční stíny, červenat, stejně jako rtěnka, takže když základ, všechny věci, produkuje tento typ rozruchu, pochopil jsem, že to musím mít.

Charlotte Tilbury Magic Foundation ve Fair Shade 2 ($ 44)
Zatímco ne spíše jako drahé jako některé špičkové základy, Magic Foundation není menší extravagantní na 44 dolarů za tekutinu unce, nicméně navzdory ceně, je obtížné vydržet odvolání, když je to přesně, jak Charlotte vysvětluje tento zvuk v láhvi …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

“My Magic Foundation je zázrak v láhvi, která transformuje pokožku pro všechny věkové kategorie, kožní tóny, stejně jako typy pleti. Vypořádal jsem laboratoří na pět let, abychom vytvořili “hyper inteligentní” vzorec, který poskytuje plnohodnotné pokrytí, zatím je naprosto beztíže, se všemi proti stárnutí, stejně jako ochranné přínosy high-end pleti krém. Ukrývá nedokonalosti, klouže jako sen, stejně jako vlastně se cítí jako druhá kůže. Ať už potřebuje vaše pokožka jen trochu zdokonalování, nebo bojujete s frustrujícím problémem, jako je akné, melasma nebo rosacea, můj magický nadace vám poskytne dokonalé vypadající den kůže, každý den! ”

– Charlottetilbury.com.

Vzhledem k bzučení, vsadím se, že vás zajímá, co očekávat.

Magic Foundation slibuje praní výpisu výhod krásy, jako je univerzálnost (bez ohledu na věk, typ pleti nebo stav), beztíže, dávky proti stárnutí, neferfekčním zatajování, glide-on Structure – výpis pokračuje!

A pokud ti to nebyly dost, Charlotte je YouTube stránka také představuje řadu tutoriálů make-up umělce zakrývaje rozsah pokožky obavy s mateřským nadací sám. Je těžké se cítit jako můra k plameni, který udržuje tento slib i potenciál!

Předtím jsem uvedl, že jsem tónovaná hydratační dívka, ale i když Magic Foundation poskytuje plné pokrytí … to necítí jako plné pokrytí, takže budu uvést, co mnoho make-up nadšence již dříve uvedli: toto doslova Cítí se jako moje kůže.

Mám nějaké suché oblasti na tváři, stejně jako Magic Foundation nedochází. Dokonce i po dlouhém dni, Magic Foundation nepožaduje, aby se dotkl. Obvykle používám řadu korektorů, ale když se použije, stejně jako sada správné, Magic Foundation skrývá cokoliv pro mě. Je to jako Eerily dokonalý přítel … stále hledáte něco špatného, ​​ale vždy vám přináší květiny stejně jako Grande Lattes!

Charlotte Tilbury Magic Foundation ve stínu 2 veletrhu

Boční poznámka, stejně jako krása PSA: Objednal jsem si přímo z Charlotte Tilbury USA zabývající se webovými stránkami, stejně jako měl nádherný zážitek. What makes the brand’s approach to selling base products unique is that across all platforms as well as points of sale, Tilbury includes photos of designs using her foundation, together with a description of the shade as well as the skin tone finest fit to the color, so rather than just calling the shade I chosen “2,” for instance, the foundation is further referred to as “a pink-beige for extremely fair Skin Tones with great Undertones.”

REKLAMA

This was incredibly helpful! — as well as it made choosing the right pick for my skin tone a cinch, even though I don’t have a Charlotte Tilbury counter anywhere near me where I might color match my skin.

Here’s the very best part, though: the samples you can get on Charlotte Tilbury’s website make ordering directly from the brand totally worth it. look at that riches of Magic foundation samples, skin care as well as even lipstick cards! This makeup enthusiast is in heaven!

Check out these samples!

THE MAGIC FORMULA:

Mushroom Extract: A concentrated mushroom extract that firms skin. It instantaneously tightens pores whilst flooding the skin with moisture, for a comfortabLe, vyživovaný, ale dokonalý povrch.

Genius Hyaluronic plnicí koule: Co dělá kyselinu hyaluronovou tak užitečnou, je jeho schopnost držet až 1 000 násobek jeho hmotnosti ve vodě. Tyto “genius” koule se vezmou do kůže, stejně jako baculaté vrásky zevnitř. V 1 hodině vypadá kůži hladší, stejně jako pevnější, plus více pružný, stejně jako mladistvý.

Super-nabitý vitamín C (VC-IP): Vitamin C je široce známý antioxidant, který bojuje s poškozením, jakož i stárnutí nárazů volných radikálů. My Magic Foundation je poprvé, co byl tento nový super-nabitý vitamin C využíván v nadaci. S konzistentním použitím pomáhá pleti vyvinout novou kolagen (nezbytnou pro mladší pružnost), snižuje vzhled věkových oblastí o 75% za čtyři měsíce, stejně jako snižuje vzhled akné po 9 týdnech.

Široké spektrum SPF 15: Chrání před poškozovacími paprsky, takže kůže si může udržet zdravý, mladší pohled.

Aqua / Water / EAU, cyklopentasiloxan, cyklohexasiloxan, mastek, cetyl PEG / PPG-10/1 dimethikon, oxid titaničitý (Nano), glycerin, nylon-12, HDI / trimethylol hexylaktonový křížový, oxid zinečnatý, akryláty / dimethikonový kopolymer, fenoxyethanol, Benzylalkohol, chlorid sodný, síran hořečnatý, dimethikon vodíku, dehydroaketát sodný, oxid hlinitý, destrodimonium hectorit, kyselina dehydrooctová, draselný sorbát, kyselina benzoová, kyselina benzoová, hydroxid sodný, tokofýr, triethoxycaprylslsilan, ascorbajový tetraisopalmitát, propylenový uhličitan, hyaluronát sodný, hyaluronát sodného , Butylenglykol, oxid křemičitý, ethylhexylglycerin, extrakt fúze, extrakt, hydrogenovaný kyselý olej PEG-40, [může obsahovat / Peut Contenir (+/-): oxid titaničitý (CI 77891), oxidy železa (CI 77491, CI 77492, CI 77499)].
Vyplňte 30ml.

Já jsem o Charlotte Tilbury Magic Foundation, stejně jako reifited míra zájmu o značku. Používal jsem to každý den (jedno čerpadlo to všechno dělá, věřte tomu nebo ne!), Stejně jako já ji používám k nadcházející zvláštní příležitosti. Co víc? Dostal jsem oodles komplimenty, stejně jako jsem předal tři vzorky, které jsem dostal s objednávkou na řadu dobrých přátel, kteří umírali pochopit, co jsem používal na tváři.