#Pregnantladythangy: tum, zadek, stejně jako busta údržba s clarins

v osmi (!) Měsíců, že kojenecká žena byla oficiálně “v Da House,” sázím, že jsem strávil typický 30 minut den zvlhčování těla.

Vím, i v tuto chvíli mě hodím oči, protože to je spousta času, abychom byli náklady na křoviny, stejně jako lektvary na sebe.

REKLAMA

Je to pravda. Stejně jako to trvalo mnohem méně času dříve v procesu, kdy bych se mohl pohybovat rychleji než já, protože teď, protože víš … Mohl bych se dotknout nohou, stejně jako to, co teď musím udělat všechny typy Inovativní věci, stejně jako manévry, které se dostanou do míst, kterým nemohu dosáhnout.

Je to hydratační dobrodružství; to je jisté!

Anywho, právě jsem dokončil spoustu produktů z Mustela těhotenství pleťová linka. Využil jsem každý poslední pokles tělesného oleje, protahovacím vzorku, stejně jako balzám, stejně jako se mi líbilo všechny tři, ale protože mám notoricky krátký zájem o kosmetické výrobky … Už jsem začal novou rutinu S Clarins!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Víš, jen abych viděl.

Využíval jsem produkty Clarins na mém řešení s mnoha roky (a jejich produkty péče o tělo pryč, stejně jako v průběhu té doby), stejně jako jsem je vždycky líbil. Někdy jsou jejich produkty PRICY, ale vždy vždy fungují dobře s mou kůží.

Vlastně, extrémně brzy v těhotenství, během děsivého času v prvním trimestru před El Hub, stejně jako jsem zlomil zprávu k našim rodinám, koupil jsem si stejně dobře ukončila dokončení celé trubice jejich minimalizátoru strie, protože i pochopil bych, že bych s největší pravděpodobností rád, stejně jako já. dokončena to na poslední pokles.

Takže teď dělám celé pětinásobné těhotenství Beauty System Clarins telefonát volání “krásné začátky,” který má tělo křoviny, strie znamení krém, tělový olej, gel pro zpevnění zeh busta, stejně jako oni stejně navrhují s využitím jejich Kult tradiční beauty flash balzám na tváři, který by vám měl pomoci vypadat mnohem lépe odpočívají, i když, já dunno … Mám pocit, že to bude potřebovat tři pevné týdny spánku (nejsem sranda).

Proces krásných začátků je navržen tak, aby se postaral o očekávání kůži, stejně jako udržet to krásné. To zahrnuje…

Beauty flash balzám ($ 46), vyhlazování, utahování řešení léčby. Clarins navrhuje vrstvení pod make-upem, aby vám pomohly vašim produktům trvat déle.

Vyhlazování těla křoviny ($ 37), denní tělo křoviny s bambusovým práškem pro kolem těla zeho. Clarins uvádí, že byste se měli soustředit nikde, co očekáváte možné strie, jako žaludek, stejně jako busta.

Stretch Mark minimizer ($ 52), nepokosstandardní tělové mléko s olivovými výtažky. Je navržen tak, aby se snížil ten těsný pocit pleti, stejně jako prevence protahovacích značek.

TONICKÉ ODDÍLU ($ 56), tělesný olej vyrobený ze 100% rostlinných extraktů (oleje rozmarýnu, geranium, máta, jakož i lískových lískových lískových lískových lískových lískových lískových lískových olejů, aby se zabránilo suchost, jakož i udržovat pokožku hydratované.

Busta krása zpevňující krém ($ 59), krém, zejména pro prsa; Clarins uvádí, že pomáhá tónům, stejně jako přivést pevnost.

Slyšel jsem tolik skvělých věcí o produktech Clarins těla z jiných maminek, takže jsem o tom opravdu nadšený. Doufám, že mě to přináší (a kojenecká žena ninja!) S obrovským debutem v březnu.

REKLAMA

Už jste někdy využili jakýkoliv typ produktů Clarins? Co si myslíš / myslíte?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen