5 věcí, které jsem miloval v poslední době: Kombinované výzvy, astrologické hrnky, salát, polštáře, stejně jako hudba!

1. Osobní kombinační výzvy

Jsem první, kdo to přiznal – někdy se uvíznu v make-up ruts. Dostanu pohodlné stejně jako přesně stejný pohled, stejně jako znovu stejně jako znovu. stejně jako znovu. stejně jako znovu. (* kašel * měkký bronzový glaam * kašel *)

Ale snažil jsem se zdržet se toho, že to dělám tolik v poslední době, abych si vzal staré palety (a nové, taky), stejně jako dělat něco jiného než můj typický hnědý / bronzový pohled s nimi. Stejně jako pokaždé neposkytuji více než 20 minut.

REKLAMA

Poskytnuto, to vždy nefunguje, stejně jako v některých případech skončím vypadající pasti, stejně jako muset vzít cokoliv off, stejně jako začátek znovu (* rameny ramena *), ale snažím se.

2. Tyto astrologické hrnky z cíle

Moje skříň již běží s hrnky, ale kdybych měl další místnost, dostal bych jeden z těchto astrologických hrnků z cíle pro každou základní osobu v mém životě.

3. Bistro Santa Fe styl saláty

Požehnej vám, costco! Tyto saláty jsou velmi chutné, stejně jako jsou jen 10 dolarů za balíček čtyř! Složky: Romaine, pečená kukuřice, kuře, křupavé tortilla proužky, sýr, stejně jako oblékání, které chutná jako tisíc ostrovů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Takže nemám z nich nemocný, po celou dobu přidám různé věci, jako bych přiděl avokádo, slaninu nebo cherry rajčata. V některých případech se také budu rozpadat několik dalších tortilla žetonů na vrcholu pro vylepšenou verzi krize.

4. Tyto Ralph Lauren gauč polštáře z domácích

Výběr džínového plánu / námořnictva pro obytný prostor pro jaro (a potenciálně léto), stejně jako jsem objevil spoustu těchto polštářů v různých tvarech, velikostech, jakož i vzory v domovských potravin před pár týdny.

Jsou plné dolů, stejně jako kryty jsou odnímatelné, takže pokud vaše manželka jí povidí cukroví na gauči, stejně jako neúmyslně opouští čokoládové skvrny na nich (GRRR), můžete prostě rozepnout kryty stejně jako házet je dovnitř mytí.

Mohl bych udělat bez loga “RL” v rohu, nicméně alespoň je to jemné …

5. ’90S popová hudba

Záhlejší cítím, že tato stará třetí oko slepá píseň …

Přináší zpět vzpomínky, když jsem pobýval v SF v pozdním “90. letech.

Opravdu jsem přezkoumával velké množství starých melodií, které jsem v letech neposlouchal, stejně jako věřím, že je to částečně od Mac Jeremy Scott Collection.

Také celé album zubaté bitové pilulky! Znovu houpal můj svět. Zvláště tento ditty …

REKLAMA

Jaké jsou některé věci, které jste v poslední době milovali?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen