Katy Kat oční stíny palety KATY PERRY Covergirl Collection | zvláštní kočka dáma vina!

Mám na sobě kombinaci modrých a zelených odstínů z katy katolové palety Kat na víčkách a matné středně hnědé z horké palety Kat v mém záhybu
Vždycky se cítím divně vinen, kdykoliv kousnu zvířecký sušenka nebo zkazit zvířecí design na pánvi make-up (jako tyto roztomilé kočičky!). Stejně jako, vím, že jim neublížím, protože … jsou neživět, ale stále se rozhlédl na rohu cookie, že si představuji, že by to nejmenší, jako myšlenka ucha nebo ocasu nebo toe … můžu “T Jen jít dovnitř a rwaarrrr! – Vykopněte mé tesáky do bříško nebo horšího, kousněte celou hlavu. Cítí se tak špatně!

Tyto kočičky v těchto pánví vypadají tak klidné a potěšení, že jsem vlastně udělal všechno, co jsem mohl vyhnout se očima a usmívá se, když jsem je chtěl použít. Mrhal jsem si kartáč do jednoho ucha, vzal jsem Li’l z brady, a dokonce jsem použil štětcem, abych předstíral, že jsem je mazl …

REKLAMA

REKLAMA

Co mohu říct, člověče? Jsem divný.

Katy Kat oční stíny palety

Mám rád tyto! Mají trochu spadu, takže nejsou dokonalost v paletě, ale jsou pigmentovaní, jsou cenově dostupné, jsou neuvěřitelně měkké, a tam jsou kočičky v centru! – Který je samozřejmě kočka Lady Catnip.

Líbí se mi horký Kat trochu mnohem víc než cool Kat … ve skutečnosti, mnohem víc, protože mnoho chladných Kat stínu jsou robustní a mrazivé. Myslím, že modrá a zelená v Cool Kat jsou krásné, ačkoli, ať už se smíšené nebo nosit samostatně (já jsme je smíchali pro makeup zde). neuvěřitelně hezké.

Horký Kat.
Chladný kat.

Horký Kat.
Chladný kat.
To je městské rozkladné vicejní rtěnky v nahé.
Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď