Dýňová chuť by měla proudit! Jeden další Starbucks #psl Podívejte se s hodnocením nového Mac Studio Opravy 24-HR Concealer, Patrick Starr mladý chlapec o městské sadě, stejně jako mnohem více

dýně chuť errrthang
Používám ještě jeden dýně chuť latte vypadat dnes! (Více hodnocení na základních make-up produktů, všechny nové věci z Mac, které jsou nejlepší nyní, jen sec.) Nicméně první, moje nejnovější dobrodružství Starbucks …

MŇAM
Stejně jako jsem diskutoval včera, po mnoho let jsem věřil, že Starbucks Dýňová chuť Latte byla omezena na standardní vydání #PSL, nicméně jsem nemohl být mnohem nesprávnější. Pokud se rozhlédnete, můžete objevit spoustu různých verzí PSL (i zdravé-ISH)! Pokud nejste do velmi nádherného og latte (který, přiznávám, může být trochu moc, dokonce i pro můj úžasný zub někdy), musíš vyzkoušet tuto jinou verzi z macrobarista, který jsem dnes dostal dříve.

REKLAMA

MŇAM!

Tato zdravější verze PSL je pikantní, stejně jako pumpkin-y jako o.g. verze je však méně sladká. Dostal jsem se bez šlehačky, stejně jako to bylo ještě úžasné dostatečné k uspokojení mého úžasného zubu. Uklidňující dokonalost v šálku kávy!

Žádný vtip, mohl jsem sestoupit nejméně tři z nich, avšak taby, svět (a I) nejsou správně vybaveny, aby se vypořádali s hyper-caffeinem K-DAWG. Tak jsem jen uvízl k jednomu, ha ha!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Oh, stejně jako by vás zajímalo, že intenzivní červená matná lippie na mých rtech se nepokládal jeden kousek, jak jsem to zabouchl.

Vzal jsem tento obrázek poté, co jsem udělal gujerz.
Což mě vede k těmto myšlenkám na ‘Ze Mac, používám dnešní PSL-inspirovaný pohled …

Mac Patrick Starr Young Chlapec o Set ($ 42.50)

Tato dvoudílná sada LE zahrnuje overpacked kombinaci stejně jako #pattypout rtěnka.
Nic neuvádí “Je to PSL sezóna” jako ultra matný červený tekutý lippie, stejně jako Mac má jeden z nejlepších tekutých tratí rtěnky s jejich vintage Mattes. Jsou dlouhé dlouhé, stejně jako velmi koncentrované, se smetanovou barvou, která nebude punkat, bez ohledu na to, jak četné časy, které jste políbí váš mourek po celý den (to je moje jdoucí odstín z řádku). #PATTYPOUT Vintage Matte Red in Patrick Starr je nejnovější Le Mac Collab je všechny ty věci, stejně jako to má nějaké hluboké, nepředvídané burgundské tóny – jako rozdrcené červené třešně – které dostávají vaši pozornost.

Quad … není to nejjednodušší pro směs. Vířivil jsem mi míchání čisté na víčkách jako lidský ninja mixér, stejně jako tři matné, které byly přeskakovány. Třpytivý bronz je také náročný, protože kusy rádi létají kolem místa.

Mac Studio Oprava 24 hodin hladkého opotřebení ($ 22)

Používám Macovo nejnovější plné pokrytí, bez ropného tekutého korektorů v tomto pohledu, jak se oba dohodou s nadací, stejně jako neohrožený korektor, stejně jako je to opravdu skvělé – tak skvělé, že mě prostě mohlo převést zpět Znovu … možná.

Pokud jste žádoucí, že hyper-zdokonalená, rovnoměrná kůži zpátky v den, vaše nejlepší volba v Mac byla pro-longwear Concealer, stejně jako je stále k dispozici, ale není to nejvíce individuální přátelský na světě. Čerpadlo je složité, musíte se rychle promíchat, protože to zaschne rychle, stejně jako kdybyste neúmyslně aplikujli stejně, skončíte s obličejem dortu. Navíc má tendenci oxidovat, takže musíte kompenzovat tím, že půjdete stínem nebo dvěma dolů … sh * t je komplikovaný, yo.

Tento nový 24 h Neexistuje žádný drama s mícháním vůbec (používám prsty nebo syntetické míchání čisté tlumené s trochou Mac Fix +), stejně jako to trochu vyplní póry, takže vaše kůže vypadá opravdu hladce.

Bottom line: This full-coverage, long-lasting yet natural-looking concealer is available in a good variety of shades that stay true to color on the skin (no oxidizing!). certainly a go, however FYI, you may have to change to a shade or two darker than your common MAC color, because the 24-HR concealers run somewhat lighter than I expected them to. I typically wear studio repair foundation NC42 on my face, as well as when I wear 24-HR as a foundation, I choose NC43, since the NC42 is as well light.

So numerous colors!
So numerous shades!
MAC studio repair Sculpt as well as shape Contour combination in medium Dark/Dark ($39.50)

DÍVKA. Soft Focus! It’s the name of the yellowish highlighter in this six-pan combination of deal with powders for bronzing, contouring as well as highlighting. As a brow bone highlight, it’s perfection, as well as the essential is the sheen. When I blend a bit just below the greatest point of my arch, it subtly shows the light to make my brows look lifted as well as higher as well as my eyes look much more open. as well as unlike your common frosty highlighter, Soft focus does this without slepé, kdo zírá na ya.

Střední / střední tmavé
Jsem NC42.

REKLAMA

Dýňová chuť 4 život! ?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen