Nicole od OPI v Sing You Líbí se vám jako včelí

Tato manikúra byla vlastně nosena v loňském roce kolem října, ale musel jsem se držet na odeslání, protože můj výběr “náhodné položky” byl dárek mé sestře a já jsem měl Není to ještě vidět, aby jí to dala!

Teď můžu konečně post, aniž byste museli překvapit! Takže zvažte tento návrat čtvrtek příspěvek!

Zpívejte vás jako včela byla sbírka limitované edice 2014, která byla spolupráce mezi Carrie Underwood a Nicole od OPI. Je mi jedno, že to byla Carrie Underwood Collection, byl jsem v něm pro barvu – je to ohromující bílá želé základna s hustým zlatým flakem třpytem.

Láhev Design Nicole Opi Polishes mě vždycky zamotal. Připomíná mi krátký baby bootie. Nejsem si jistý, proč jsou vyvinuti tímto způsobem, kromě vypadají odlišné mezi jinými polisky na policích?
Nemůžu se rozhodnout, zda se made jméno zpívat jako včela, je hra na slovech “zpívat” a “žihadlo” jako v “žihadlo jako včela”, nebo, pokud je to o výstavě zpívající včelí?

SHIMMERS registrují zlato, ale pokud to zkoumám velmi úzce tam je žlutá zlata, oranžová a dokonce zelená – je to tak krásné!

Očekával jsem, že to bude opravdu naprosto, ale základna – bílá želé – a třpyt je viditelný i po jednom kabátě.

Byl jsem spokojen s pohledem, který jsem dostal s 2 kabáty. Je to jemný efekt, který je trochu náročný k zachycení na kameru. Zde je nejlepší, co jsem mohl zvládnout s detailem palce:

Tam je slabá textura k tomuto polštině kvůli tomu, jak hustě zabalené třpytky jsou.

Zažíval jsem si štěpkování na můj index a prostředníček – nicméně, protože tento stín je tak lehký, není to příliš patrné.

Tento polský byl ve svém seznamu oblíbených ve třetím čtvrtletí roku 2016 – mám laskavost pro tyto typy čistých lyžařů. Jsou snadno aplikovat – do značné míry spolehlivé – ale vypadají opravdu dohromady a bez námahy.

Náhodná položka, kterou jsem popadl, byl tento smaltový slonový trinket držák, který jsem zvedl v Turecku během mých plavby:

Je to docela podstatné a těžké – cestovní obchod prodával další zvířata jako koně a žáby, ale tohle bylo opravdu barevné a měl odlišný design.

Když zvednete kufr, odhaluje prostor držet malé předměty jako šperky nebo mince.

Moje sestra se jí líbila její dárek!

Jaké je vaše “spolehlivé”, jednoduché a snadné laky na nehty?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Kolektivní lakové lakové akvizice, které jste viděli ve včerejším příspěvku, jsem v minulém měsíci zasáhl všechny vítěze a marshalls v roce 10km poloměru mého domova. Také jsem šel do svého preferovaného salonu krásy Salon Supply Shop, který prodává polství za levné náklady – stále měli ESSIE nákup 4 Get 2 zcela zdarma nabídka, a …
5. února 2016 ‘Beauty ”

Opi Cosmo s twisti byl připomínán o tomto laku na nehty, když jsem viděl Rachael z bezmocného příspěvku o opi ruském námořnictvu, protože jsem viděl srovnání mezi ruským námořnictvem OPI, OPI inkoustem a Opi Cosmo s twist. Řekl bych Cosmo s twistem je jako lovechild ruským námořnictvem (námořnictvo) a inkoust (více fialová) …
23. listopadu 2016In “krása”

TBT: OPI Svět není dost, aby se vybral tento Opi Polish z kolekce Skyfall Skyfall, protože zítra je v Severní Americe zítra otevřena v Severní Americe. I když je tento polský polský od sbírky Skyfall, jméno je vlastně z filmu 1999, který představoval Pierce Brosnan, Sophie Marceau a …
5. listopadu 2015 ‘Beauty “